Šifra proizvoda: UN460WDZ
Opis i namena proizvoda
  • Makita UN460WDZ Akumulatorske makaze za živu ogradu 12V
  • Ove makaze karakteriše nizak nivo vibracija i buke tokom rada, što doprinosi udobnosti i smanjuje umor prilikom dugotrajne upotrebe. Sa naponom akumulatora od 12 V max - CXT i kapacitetom akumulatora od 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah, ove makaze pružaju dovoljno snage za efikasno sečenje.
  • Sa dužinom noža od 460 mm i mogućnošću sečenja grana do 18 mm debljine, ove makaze su idealne za različite vrste živih ograda. Dimenzije od 1.889 do 2.511 x 87 x 134 mm omogućavaju lakše manevrisanje čak i u uskim prostorima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 12 V max - CXT
  • Kapacitet akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Broj hodova u minutu 3.600 min-1
  • Dužina noža 460 mm
  • Najveća debljina grana 18 mm
  • Buka: zvučni pritisak 74,0 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)3,0 dB(A)
  • Vibracije: stražnja drška 2,5 m/s²
  • Vibracije: prednja drška 2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V) 1.889 - 2.511 x 87 x 134 mm
  • Težina prema EPTA –i 3,0 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterija i punjača
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
List ubodne testere za drvo T 244 D (5.kom) BOSCH
cena: 1.166,00 din
 detaljnije
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita - proizvod na akciji
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 152mm MakitaHSS-Bi-metalna testera za otvore ima zupce sa promenljivim korakom i preporučuje se za sečenje u čeliku, alum ...
cena: 3.467,00 din
3.059,00 din
 detaljnije
Irimo impact nasadni ključ duboki 1/2" 13mm
akcija
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000 - proizvod na akciji cena: 21.042,00 din
16.320,00 din
akcija
FIELDMANN FDV 10250-A Akumulatorska bušilica 12V
FIELDMANN FDV 10250-A Akumulatorska bušilica 12V - proizvod na akciji cena: 3.980,00 din
Makita Akumulatorska vibraciona brusilica DBO480Z
Makita Akumulatorska vibraciona brusilica DBO480Z - proizvod na akciji cena: 17.490,00 din
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution - proizvod na akciji cena: 5.513,00 din
Cilindrična burgija za drvo HM za klap dužine 90 mm Ø 35 WOLFCRAFT
Cilindrična burgija za drvo HM za klap dužine 90 mm Ø 35 WOLFCRAFT - proizvod na akciji cena: 4.535,00 din
Obarač unutračnjih ivica 28-108 mm Rems
Obarač unutračnjih ivica 28-108 mm Rems - proizvod na akciji cena: 54.232,00 din
Postolje za potezne testere DE7023 DeWalt
Postolje za potezne testere DE7023 DeWalt - proizvod na akciji cena: 37.266,00 din
Detektor metala Multiskener 389 Kapro
Detektor metala Multiskener 389 Kapro - proizvod na akciji cena: 4.368,00 din
Ručna kružna testera VLN 185 Villager
Ručna kružna testera VLN 185 Villager - proizvod na akciji cena: 11.445,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 130mm 44 21 J01
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 130mm 44 21 J01 - proizvod na akciji cena: 2.611,00 din