  • Snažan motor: Omogućava efikasno sečenje grana različitih debljina.
  • Ergonomski dizajn: Pruža udobnost tokom dužeg rada, smanjujući zamor ruku.
  • Dugotrajna baterija: Obezbeđuje produženo vreme rada bez potrebe za čestim punjenjem.
  • Lagana konstrukcija: Olakšava rukovanje i manevrisanje među gustim granama.
  • Mobilnost: Bežični dizajn omogućava slobodno kretanje po vrtu bez ograničenja kablova.
  • Preciznost: Oštre sečive garantuju čiste rezove, što je ključno za zdravlje biljaka.
  • Efikasnost: Smanjuje vreme potrebno za orezivanje u poređenju sa ručnim makazama.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon 20 V
  • 2 dimenzije rezanja 15 i 28mm
  • max broj obrtaja motora 21000 1/min
  • težina 0.75 kg
spacer Obim isporuke
  • punjač + baterija 2 Ah
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ugaonik sa naslonom-HROMIRAN pod uglom 45° 150mm INSIZE
Ugaonik sa naslonom-HROMIRAN pod uglom 45° 150mm INSIZENapravljen od ojačanog nerđajućeg čelika ...
cena: 6.797,00 din
 detaljnije
Akumulatorska 18V LKST® litijum-jonskia jakna za hlađenje sa ventilatorom otporna na UV zračenje, sa adapterom veličina S DFJ405ZS Makita
Akumulatorska 18V LKST® litijum-jonskia jakna za hlađenje sa ventilatorom otporna na UV zračenje, sa adapterom veličina S DFJ405ZS MakitaOsim & ...
cena: 24.790,00 din
 detaljnije
Cevasti ključ dvostrani 215/2 20x22 UNIOR
akcija
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200 - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
3.720,00 din
akcija
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1050Nm DTW1001Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1050Nm DTW1001Z Makita - proizvod na akciji cena: 54.290,00 din
43.390,00 din
Stona kružna testera GCM 800 SJ Professional BOSCH
Stona kružna testera GCM 800 SJ Professional BOSCH - proizvod na akciji cena: 46.760,00 din
DeWalt DCG405P2 aku ugaona brusilica, 2x5.0Ah, T-STAK kofer
DeWalt DCG405P2 aku ugaona brusilica, 2x5.0Ah, T-STAK kofer - proizvod na akciji cena: 68.717,00 din
Testera za grane - preklopna Falket
Testera za grane - preklopna Falket - proizvod na akciji cena: 2.995,00 din
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 28.990,00 din
Nasadni ključevi 1/4″+ 1/2″ + bitovi set 98/1 903E/C98 BETA
Nasadni ključevi 1/4″+ 1/2″ + bitovi set 98/1 903E/C98 BETA - proizvod na akciji cena: 30.900,00 din
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38)
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38) - proizvod na akciji cena: 160.662,00 din
Električna vibraciona bušilica 500W VLN 253 Villager
Električna vibraciona bušilica 500W VLN 253 Villager - proizvod na akciji cena: 4.002,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 11,00mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 11,00mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.300,00 din
Stanley laserski daljinomer 25m STHT1-77354
Stanley laserski daljinomer 25m STHT1-77354 - proizvod na akciji cena: 11.765,00 din
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110 - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
FIELDMANN FVC 5015-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu
FIELDMANN FVC 5015-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu - proizvod na akciji cena: 9.713,00 din
Grabulje lopata CS Gardena
Grabulje lopata CS Gardena - proizvod na akciji cena: 4.472,00 din
Makita list testere za drvo 216x30x24z MAKBlade Plus
Makita list testere za drvo 216x30x24z MAKBlade Plus - proizvod na akciji cena: 5.735,00 din
Čeona brusilica-ravna 400W GD0601 MAKITA
Čeona brusilica-ravna  400W GD0601 MAKITA - proizvod na akciji cena: 13.290,00 din
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160 - proizvod na akciji cena: 5.872,00 din