  • Akumulatorski trimer Scheppach BC-BCH330/20-X kombinuje dve funkcije u jednom alatu: trimer za travu (širina sečenja do 330 mm) i motokosu za gustu vegetaciju (širina sečenja do 255 mm). Idealno rešenje za domaćinstva, vrtove i manja poljoprivredna posedovanja koja traže univerzalnost, snagu i mobilnost bez kabla.
  • Alat je opremljen bezčetkastim (brushless) motorom koji obezbeđuje visoku efikasnost, duži radni vek, manji trošak energije i gotovo bez održavanja. Zahvaljujući tehnologiji Tap’n’Go, dvostruki konopac prečnika 1,6 mm automatski se produžava laganim dodirom o zemlju – bez ručnog podešavanja.
  • U Set L verziji dolazi kompletan:
  • 20V Li-Ion baterija kapaciteta 4,0 Ah,
  • brzi punjač 2,4 A,
  • sve u praktičnoj kutiji za transport i čuvanje.
  • Neto težina: 4,71 kg, bruto: 7,46 kg.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Model: BC-BCH330/20-X – Set L
  • Tip: akumulatorski trimer + motokosa
  • Napon: 20V IXES
  • Bezčetkasti motor: da
  • Širina sečenja – trimer: do 330 mm
  • Širina sečenja – motokosa: do 255 mm
  • Struna: dvostruki, 1,6 mm, Tap’n’Go
  • Broj brzina: 3 (4.000 / 4.700 / 5.500 o/min)
  • Anti-vibracioni sistem: da
  • Podesivi rukohvat: biciklistički tip sa mekim gripom
  • Kaiš za ramena: da
  • Rasklopiva drška: za lako skladištenje
  • Baterija: 4,0 Ah
  • Punjač: 2,4 A
  • Težina (neto): 4,71 kg
spacer Obim isporuke
  • 1 x Scheppach BC-BCH330/20-X trimer
  • 1 x 20V baterija 4,0 Ah
  • 1 x punjač 2,4 A
  • Transportna kutija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Motorna Samohodna Kosačica S460BVX GARDENmaster
cena: 49.990,00 din
 detaljnije
Akumulatorska LED lampa TC-CL 18 Li H-Solo Power X-Change Einhell
cena: 4.366,00 din
 detaljnije
Proxxon nasadni CrV ključ 1/2" - 11 mm
akcija
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo - proizvod na akciji cena: 33.561,00 din
27.640,00 din
akcija
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
8.199,00 din
Struna za trimer - twist 3,00 mm x 15m ROSA
Struna za trimer - twist  3,00 mm x 15m ROSA - proizvod na akciji cena: 394,00 din
Hikoki Ubodna testera 705 W CJ90VAST2 Hitachi
Hikoki Ubodna testera 705 W CJ90VAST2 Hitachi - proizvod na akciji cena: 18.696,00 din
Makaze za lim leve 250mm Topex
Makaze za lim leve 250mm Topex - proizvod na akciji cena: 1.219,00 din
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 15.600,00 din
Testera za grane PROFI preklopna FSP18 Falket
Testera za grane PROFI preklopna FSP18 Falket - proizvod na akciji cena: 2.592,00 din
FIELDMANN FZN 6005-E Električni teleskopski trimer za živu ogradu
Burgija za beton MASONRY 3.0X40x70 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 3.0X40x70 IRWIN - proizvod na akciji cena: 83,00 din
Manometar za pumpanje guma 1949GPA Beta
Manometar za pumpanje guma 1949GPA Beta - proizvod na akciji cena: 17.250,00 din
DeWALT ubodna testera 650W DWE349
DeWALT ubodna testera 650W DWE349 - proizvod na akciji cena: 21.392,00 din
Knipex komplet izolovanog VDE alata 5 kom 00 20 13
Knipex komplet izolovanog VDE alata 5 kom 00 20 13 - proizvod na akciji cena: 18.297,00 din
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.652,00 din