  • Moto akumulator YB12AL-A2 12V 12Ah LANDPORT
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 1 Godina
   Landport
Proizvođač: Landport
Šifra proizvoda: YB12AL-A2
Opis i namena proizvoda
  • Kapacitet: 12 Ah
  • Startna snaga: 170 A(EN)
  • Polaritet: desni +
  • Odušak za vazduh sa desne strane
  • Akumulator sa tečnim elektrolitom(elektrolit je u pakovanju!)
  • Suvo šaržiran, posle kupovine potrebno je formiranje.
  • Aplikacije: Honda, Aprilia i Yamaha modeli proizvedeni od sredine 1980. god.
  • Rok saobraznosti: 24 meseca (uz redovnu kontrolu)
spacer Karakteristike proizvoda
  • Težina
  • 3.4 kg
  • Dužina 135 mm
  • Širina   81 mm
  • Visina  161 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN
cena: 3.182,00 din
2.160,00 din
 detaljnije
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo
cena: 19.402,00 din
15.040,00 din
 detaljnije
Kružna testera za drvo vidia 150x30x2.6mm 48z PILANA
akcija
Makita TCT Specialized list za aluminum 216x30x64z B-33299
Makita TCT Specialized list za aluminum 216x30x64z  B-33299 - proizvod na akciji cena: 9.290,00 din
akcija
List testere 210mm za čelik EVO210-STEEL Evolution
List testere 210mm za čelik EVO210-STEEL Evolution - proizvod na akciji cena: 11.289,00 din
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 11.383,00 din
Wiha 44685 set gedora i bitova, 1/4" i 1/2", 60 delova, u L-Boxxu
DeWALT Radio AC/DC DCR019
DeWALT Radio AC/DC DCR019 - proizvod na akciji cena: 25.883,00 din
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1 - proizvod na akciji cena: 8.132,00 din
Starter prenosni za laka i komercijalna vozila 12/24V 1498/24 BETA
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.7mm x 1240m Villager
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.7mm x 1240m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 11.311,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica 18V Li-Ion 2,0 Ah DCD791D2 DeWalt
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica 18V Li-Ion 2,0 Ah DCD791D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 45.835,00 din
DeWalt elektro-pneumatski čekić SDS-max 1700W AVC D25773K
DeWalt elektro-pneumatski čekić SDS-max 1700W AVC D25773K - proizvod na akciji cena: 181.514,00 din
Laserski nivelator 872 Prolaser Plus sa zidnim nosačem Kapro
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular - proizvod na akciji cena: 9.827,00 din
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.400,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.182,00 din
Set inbusa loptasti HEX 1.5-10 (9 kom) 10750 IRWIN
Set inbusa loptasti HEX 1.5-10 (9 kom) 10750 IRWIN - proizvod na akciji cena: 1.398,00 din
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax - proizvod na akciji cena: 1.390,00 din
Burgija za beton SDSplus 24/600/550 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 24/600/550 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 4.560,00 din
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer - proizvod na akciji cena: 33.870,00 din