Šifra proizvoda: BXUP750XCE
Opis i namena proizvoda
  • Potapajuća pumpa za čistu vodu BXUP750XCE Black & Decker
  • Izdržljivo kućište od nerđajućeg čelika otporno na koroziju
  • Kompaktan i uzak dizajn idealan za upotrebu u manjim prostorima
  • Kućište od nerđajućeg čelika se lako čisti i održava
  • Tri izmenljiva fitinga omogućavaju tačan prečnik pri izboru protoka
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 750 W
  • Napon: 220/240 V 50Hz
  • Protok: 11.000 L/h
  • Prihvat 1”; 1-1/4”; 1-1/2”
  • Max. visina: 8,5 m
  • Max. dub. potapanja: 7 m
  • Maks. Temperatura: 35 C
  • Dužina kabla: 10 m
  • Težina 5 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Drveno rende 240x31 TOPEX
Drveno rende 240x31 TOPEX
cena: 1.843,00 din
 detaljnije
Centrifugalna priključna pumpa za navodnjavanje sa multiplikatorom za IMT 507 AM 900
cena: 64.999,00 din
 detaljnije
Kablovska motalica na metalnom bubnju sa PVC kablom G1.5/50m hoby Commel
akcija
Krunasta testera Bi-metal 22mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 22mm Makita - proizvod na akciji cena: 694,00 din
625,00 din
akcija
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch - proizvod na akciji cena: 39.206,00 din
30.390,00 din
Tračna brusilica 940W M9400 Makita
Tračna brusilica 940W M9400 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Scheppach aku udarna bušilica odvijač IXES C-CD45-X
Scheppach aku udarna bušilica odvijač IXES C-CD45-X - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT - proizvod na akciji cena: 83.582,00 din
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi - proizvod na akciji cena: 56.676,00 din
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 37.425,00 din
Stega PRIMUS 75mm Proxxon
Stega PRIMUS 75mm Proxxon - proizvod na akciji cena: 9.911,00 din
Knipex 00 19 50 LE Torbica za komponente, prazna, 190mm
Knipex 00 19 50 LE Torbica za komponente, prazna, 190mm - proizvod na akciji cena: 4.696,00 din
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo - proizvod na akciji cena: 44.376,00 din
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE (1BCB) Villager
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE (1BCB) Villager - proizvod na akciji cena: 8.925,00 din
DeWALT pojas za alat sa kožnim kaišem DWST1-75552
DeWALT pojas za alat sa kožnim kaišem DWST1-75552 - proizvod na akciji cena: 16.482,00 din
Motorna kosačica S460X3 GARDENmaster
Motorna kosačica S460X3 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 35.990,00 din
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 3.528,00 din
Električni uredjaj za čišćenje cevi Cobra 22 REMS
Električni uredjaj za čišćenje cevi Cobra 22 REMS - proizvod na akciji cena: 376.350,00 din
Akumulatorski udarni zavrtač VLP 5420 FUSE Villager
Akumulatorski udarni zavrtač VLP 5420 FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 12.599,00 din
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 320 1/2" 60-320 Nm
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 320 1/2" 60-320 Nm - proizvod na akciji cena: 19.416,00 din
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia - proizvod na akciji cena: 175.014,00 din
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180 - proizvod na akciji cena: 6.791,00 din