Šifra proizvoda: BXUP1100XDE
Opis i namena proizvoda
  • Potapajuća pumpa za prljavu vodu BXUP1100XDE Black & Decker
  • Izdržljivo kućište od nerđajućeg čelika otporno na koroziju
  • Snažni indukcijski motor omogućava pumpanje velikih količina vode
  • Plutasti prekidač omogućava oba standardna potapanja ili automatski rad
  • Tri izmenljiva fitinga omogućavaju tačan prečnik pri izboru protoka
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1.100 W
  • Napon: 220/240 V 50Hz
  • Prihvat 1”; 1-1/4”; 1-1/2”
  • Protok: 16.500 L/h
  • Max. visina: 10,5 m
  • Max. dub. potapanja: 7 m
  • Maks. Temperatura: 35 C
  • Dužina kabla: 10 m
  • težina 6.6 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ugaonik tesarski 1263 500x210 UNIOR
Ugaonik tesarski 1263 500x210 UNIOR merni krak načinjen od opružnog čelika dimenzija 40x1,2 mm; sa milimetarskom podelom po celoj dužini ...
cena: 2.576,00 din
 detaljnije
Metabo brzo-stezna glava Futuro Plus 1.5 - 13 mm
cena: 4.193,00 din
 detaljnije
Kanap od polipropilena 10mm x 15m
Kanap od polipropilena 10mm x 15mKanapi od polipropilena su vrsta vrlo čestih i praktičnih kanapa koji se koriste u različite svrhe.Polipropilen je ...
akcija
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS - proizvod na akciji cena: 26.976,00 din
25.390,00 din
akcija
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110 - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
3.420,00 din
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
DeWalt DCH273NT akumulatorski elektro-pneumatski čekić SDS-plus, Solo
Proxxon MICROMOT mrežni adapter NG 2/S
Proxxon MICROMOT mrežni adapter NG 2/S - proizvod na akciji cena: 4.788,00 din
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200 - proizvod na akciji cena: 2.487,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 11 J0
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 11 J0 - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Klešta papagajke 87 21 250 Cobra 250mm Knipex
Klešta papagajke 87 21 250 Cobra 250mm Knipex - proizvod na akciji cena: 5.057,00 din