  • Potapajuća pumpa za prljavu vodu ZI-DWP1100N Zipper
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Zipper
Proizvođač: Zipper
Šifra proizvoda: ZI-DWP1100N
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon/Frekv 230 V ~ 50 Hz
  • Nominalna snaga 1100 W Maks. kapacitet pumpanja 15 m3/h
  • Maksimalna visina 10 m
  • Maksimalna dubina 8 m
  • Maks. veličina čestica 35 mm
  • Prečnik cevi 1" 1- 1/2"
  • Maks temperat vode 35°C
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mašinska ureznica za slepu rupu M18x2.5mm DIN 376 HSS Ruko
cena: 5.512,00 din
 detaljnije
Villager Burgija SDS Plus Impact Line DP-7x160 mm
cena: 183,00 din
 detaljnije
Rezna pasta za alate 30gr Ruko
Rezna pasta za alate 30gr Ruko
akcija
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200 - proizvod na akciji cena: 8.968,00 din
6.950,00 din
akcija
Set nasadnih ključeva 1/2", 1/4", 3/8" KS TOOLS 27kom
Set nasadnih ključeva 1/2", 1/4", 3/8" KS TOOLS 27kom - proizvod na akciji cena: 18.960,00 din
11.990,00 din
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø28 1390-28 Beta
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø28 1390-28 Beta - proizvod na akciji cena: 3.341,00 din
Ubodne testerice HGS 14 za drvo 75mm (5kom) Wilpu
Ubodne testerice HGS 14 za drvo 75mm (5kom) Wilpu - proizvod na akciji cena: 360,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z - proizvod na akciji cena: 5.735,00 din
Set okastih ključeva Torx 8-19 mm 6 kom KS TOOLS
Set okastih ključeva Torx 8-19 mm 6 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 17.640,00 din
List testere 185mm za čelik EVO185-STEEL Evolution
List testere 185mm za čelik EVO185-STEEL Evolution - proizvod na akciji cena: 9.650,00 din
Motorna samohodna kosačica FZR 5316-170B Fieldmann
Motorna samohodna kosačica FZR 5316-170B Fieldmann - proizvod na akciji cena: 34.923,00 din
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta - proizvod na akciji cena: 9.372,00 din
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 34.613,00 din
FIELDMANN FVC 4001-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu
FIELDMANN FVC 4001-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu - proizvod na akciji cena: 7.959,00 din
DeWalt DCF6202 dodatak redenik za eksere
DeWalt DCF6202 dodatak redenik za eksere - proizvod na akciji cena: 16.791,00 din
Senco F-35XP 2.0 Fusion akumulatorski pištolj za eksere 50-90mm, 2x4.0Ah, 2.9-3.8mm (CH)
DeWalt aku duvač 18V DCV100
DeWalt aku duvač 18V DCV100 - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
Knipex kofer za alat Basic 00 21 05 LE
Knipex kofer za alat Basic 00 21 05 LE - proizvod na akciji cena: 24.562,00 din
Motorna testera 2.9 KS GMA25 GARDENmaster
Motorna testera 2.9 KS GMA25 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.999,00 din
Hogert HT7G048 kolica za alat, 7 fioka
Hogert HT7G048 kolica za alat, 7 fioka - proizvod na akciji cena: 90.683,00 din
Burgija za beton SDSplus 16/300/250 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 16/300/250 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 830,00 din
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din