  • Punjač akumulatora - Li-Ion baterija NPB-240-12TB 240W / 10.5-15.2V / 13.5A MEAN
Unesite Vaš E-mail:
cena: 12.593,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,400 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Mean Well
Proizvođač: Mean Well
Šifra proizvoda: 3778TP
Opis i namena proizvoda
  • MEAN WELL NPB-240-12TB je profesionalni punjač baterija snage 240W, dizajniran za pouzdano i precizno punjenje Li-Ion i drugih kompatibilnih baterijskih sistema u 12V aplikacijama. Sa programibilnim opsegom napona od 10.5 do 15.2V i podrazumevanim boost naponom od 14.4V, omogućava prilagođavanje različitim tipovima baterija i radnim uslovima.
  • Izlazna struja od 13.5A omogućava efikasno punjenje baterija kapaciteta od 55Ah do 180Ah, što ga čini pogodnim za mobilne, industrijske i telekomunikacione sisteme. Širok ulazni opseg od 90–264VAC omogućava stabilan rad u različitim mrežnim uslovima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Model: NPB-240-12TB
  • Proizvođač: MEAN WELL
  • Snaga: 240W
  • Podrazumevani Boost napon: 14.4V
  • Programibilni napon punjenja: 10.5 – 15.2V
  • Struja punjenja: 13.5A
  • Preporučeni kapacitet baterije: 55Ah – 180Ah
  • Ulazni napon: 90 – 264VAC / 127 – 370VDC
  • Tip izlaza: Terminal block (TB)
  • LED indikator: Status punjenja
  • Zaštita od kratkog spoja
  • Zaštita od prepunjavanja
  • Zaštita od prenapona
  • NPB-240-12TB je namenjen za profesionalne i industrijske aplikacije kao što su:
  • AGV sistemi (automatizovana vozila)
  • E-bicikli i E-skuteri
  • Kamping prikolice i autobusi
  • Specijalna vozila
  • Robotske kosilice za travu
  • Sistemi za obezbeđenje
  • Telekomunikacione bazne stanice
  • Radio sistem bekap rešenja
  • Oprema i instrumenti sa rezervnim baterijama
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Gardena potapajuća pumpa Inox 5900/4
cena: 38.460,00 din
 detaljnije
YATO nogare za radni sto ili ormar YT08921
 detaljnije
Ručni rezač keramike – BIHUI TCM700
Ručni rezač keramike BIHUI TCM700 je profesionalni alat namenjen za precizno sečenje keramičkih i kamenih pločica dužine do 700 mm i debljine do ...
akcija
Bosch PHO 2000 električno rende 680W, 06032A4100
Bosch PHO 2000 električno rende 680W, 06032A4100 - proizvod na akciji cena: 18.318,00 din
14.200,00 din
akcija
Proxxon Garnitura gedora 1/2”, 8-34 mm
Proxxon Garnitura gedora 1/2”, 8-34 mm - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
12.469,00 din
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta - proizvod na akciji cena: 26.565,00 din
Teleskop aluminijumski za krečenje 3m LEVIOR
Teleskop aluminijumski za krečenje 3m LEVIOR - proizvod na akciji cena: 983,00 din
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm - proizvod na akciji cena: 3.333,00 din
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001 - proizvod na akciji cena: 45.067,00 din
Kapro laserski daljinomer Kaprometer™ 100m K7 K377
Kapro laserski daljinomer Kaprometer™ 100m K7 K377 - proizvod na akciji cena: 28.068,00 din
Bosch Set akumulatora Starter-Set 18V, 1600A031T6
Bosch Set akumulatora Starter-Set 18V, 1600A031T6 - proizvod na akciji cena: 11.053,00 din
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance set, 35 komada
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance set, 35 komada - proizvod na akciji cena: 28.339,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 500 Bosch
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m - proizvod na akciji cena: 49.299,00 din
Stega Spring 0-75mm IRWIN
Stega Spring 0-75mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 960,00 din
Gardena makaze za grane EASYCUT 500
Gardena makaze za grane EASYCUT 500 - proizvod na akciji cena: 6.446,00 din
Hogert HT1R426 set alata 95 kom
Hogert HT1R426 set alata 95 kom - proizvod na akciji cena: 19.050,00 din
Hogert HT1R470 set ručnog alata 60 kom
Hogert HT1R470 set ručnog alata 60 kom - proizvod na akciji cena: 25.825,00 din
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 37.425,00 din
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W - proizvod na akciji cena: 18.390,00 din
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.480,00 din
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.715,00 din