  • Punjač akumulatora - Li-Ion baterija NPB-450-24NFC 450W / 21-42V MeanWell
Unesite Vaš E-mail:
cena: 25.529,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Mean Well
Proizvođač: Mean Well
Šifra proizvoda: 4701TP
Opis i namena proizvoda
  • Punjač akumulatora NPB-450-24 MEAN WELL – 450W Li-Ion punjač sa NFC funkcijom
  • MEAN WELL NPB-450-24 je napredni punjač akumulatora snage 450W, specijalno razvijen za punjenje različitih tipova baterija u zahtevnim aplikacijama. Opremljen NFC funkcijom za brzo i jednostavno podešavanje, ovaj model spada u novu generaciju inteligentnih punjača visoke gustine snage. Uz širok raspon izlaznog napona (21–42V) i izlazne struje do 13.5A, NPB-450-24 omogućava maksimalnu prilagodljivost korisničkim potrebama.
  • AGV sistemi (automatska vođena vozila)
  • Električni bicikli i skuteri, kamperska vozila, autobusi
  • Specijalna i komunalna vozila
  • Robotske kosilice za travu
  • Sistemi video nadzora i bezbednosti
  • Telekomunikacione bazne stanice
  • Radio sistemi i bekap rešenja
  • Industrijska oprema i instrumenti sa bekap baterijama
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga  - 450W
  • Podrazumevani Boost napon punjenja: 28.8V
  • Programibilni napon punjenja od: 21 ~ 42V
  • Maksimalna izlazna struja: 13.5A
  • Preporučeni kapacitet akumulatora - baterije: 45Ah - 155Ah
  • Ulazni napon: 90-264VAC , 127-370V DC
  • Zaštita: Od kratkog spoja / prepunjavanja / napona
  • Led indikator
  • Dimenzije: 180 x 96 x 49 mm
  • Težina: 1.3 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %