  • Punjač za električne trotinete FY4202000
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.238,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Šifra proizvoda: FY4202000
Opis i namena proizvoda
  • Automatski punjač namenjen za upotrebu sa kompatibilnim električnim trotinetima
  • Omogućava dopunjavanje litijum jon/litijum jon-polimer baterijskih pakovanja
  • Poseduje indikatorsku lampicu, kao i zaštitu od kratkog spoja i prepunjavanja za bezbedniji rad
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje 100-240 V~ / 50-60 Hz
  • Izlazni napon 42V DC
  • Struja punjenja  Maks. 2000 mA
  • Tip akumulatora  Li-ion
  • Broj akum. za istovremeno punjenje    1
  • Punjenje CC/CV
  • Kabel 2464 22AWG dužine 1.2 m
  • Priključak 5.5x2.1 mm
  • Masa 352 g
  • Dimenzije 139x62x35 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Digitalni moment ključ 6.8 - 135 Nm 266 Unior
Digitalni moment ključ 6.8 - 135 Nm 266 Uniorsignali upozorenja: zvuk + 12 LED lampicarežim rada: merenje vrednosti momenta / provera ili praćenje ...
cena: 54.975,00 din
 detaljnije
Akumulatorski udarni odvijač VLN 3320 FUSE Villager +  baterija 1.5Ah + punjač 2.4A
 detaljnije
Klešta sečice kose 200mm 466/4G Unior
Klešta sečice kose 200mm 466/4G UniorMaterijal: specijalni alatni čelikKovane, potpuno poboljšane i ojačaneRezne ivice induktivno kal ...
akcija
Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H Solo; bez baterije i punjača Bosch
Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H Solo; bez baterije i punjača Bosch - proizvod na akciji cena: 50.465,00 din
39.120,00 din
akcija
DeWalt DWHT75900-0 Čekić heftalica
DeWalt DWHT75900-0 Čekić heftalica - proizvod na akciji cena: 10.712,00 din
8.820,00 din
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40 - proizvod na akciji cena: 15.821,00 din
Samohodna motorna kosilica 4u1 Fieldmann FZR 4612-144B
Samohodna motorna kosilica 4u1 Fieldmann FZR 4612-144B - proizvod na akciji cena: 35.735,00 din
Knipex klešta za krimpovanje bez čeljusti, u koferu 97 43 200
Makita Čekić-bušilica AVT HR3001CJ SDS+
Makita Čekić-bušilica AVT HR3001CJ SDS+ - proizvod na akciji cena: 52.490,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta - proizvod na akciji cena: 26.565,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.848,00 din