Šifra proizvoda: RC18150-160X
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RC18150-160X je set koji uključuje brzi punjač od 5 A i litijum-jonsku bateriju kapaciteta 6,0 Ah iz serije 18V ONE+™. Ovaj komplet je idealan za korisnike koji traže brzo punjenje i dugotrajnu upotrebu svojih RYOBI alata.
  • Brzo punjenje: Visoka struja punjenja smanjuje vreme čekanja između korišćenja alata.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brzi punjač (RC18150):
  • Struja punjenja: 5,0 A
  • LED indikatori: Prikazuju status punjenja i održavanja baterije.
  • Baterija (RB18L60):
  • Napon: 18 V
  • Kapacitet: 6,0 Ah
  • Tehnologija: Litijum-jonska, pruža duže vreme rada i poboljšane performanse.
  • Indikator napunjenosti: Omogućava korisnicima da prate preostali nivo energije.
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Izvlakač trokraki 682/5 160x130 UNIOR
cena: 9.622,00 din
 detaljnije
Makaze vinogradarske 2190 Falket
cena: 2.131,00 din
 detaljnije
Udarna kombinovana bušilica SDS+ PH 30 Power X Milwakuee
Udarna kombinovana bušilica SDS+ PH 30 Power X MilwakueeVeoma moćna mašina isporučuje 3,6 J energiju udara1030 W motor u kombinaciji sa optimalnom ...
akcija
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica - proizvod na akciji cena: 21.525,00 din
12.999,00 din
akcija
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
30.634,00 din
Komplet makaze za orezivanje, testera i futrola STREND PRO
Komplet makaze za orezivanje, testera i futrola STREND PRO - proizvod na akciji cena: 2.165,00 din
DeWalt DWE4997 čeona brusilica, 1300W
DeWalt DWE4997 čeona brusilica, 1300W - proizvod na akciji cena: 53.272,00 din
Makaze za grane - najlon 54cm Levior
Makaze za grane - najlon 54cm Levior - proizvod na akciji cena: 2.357,00 din
Makaze za travu 300mm LEVIOR
Makaze za travu 300mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 741,00 din
Enoitalia Euro 60 pumpa za pretakanje komine – 3 KS, prohromska konstrukcija
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W - proizvod na akciji cena: 8.934,00 din
Makaze za grane 100cm 10006 Falket
Makaze za grane 100cm 10006 Falket - proizvod na akciji cena: 7.344,00 din
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z - proizvod na akciji cena: 20.619,00 din
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H, 18V, 2 x 8,0 Ah ProCORE + L-BOXX
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H, 18V, 2 x 8,0 Ah ProCORE + L-BOXX - proizvod na akciji cena: 94.284,00 din
Akumulatorski odvrtač bez četkica 18V DFS452Z Makita
Akumulatorski odvrtač bez četkica 18V DFS452Z Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
Gasna lemilica PS 135 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 135 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.164,00 din
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200 - proizvod na akciji cena: 5.036,00 din
FIELDMANN FDUZ 79110 Dupli punjač 2x20V Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79110 Dupli punjač 2x20V Fast Power - proizvod na akciji cena: 4.678,00 din
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER - proizvod na akciji cena: 482,00 din
REMS 113350 RAS Cu-INOX 3 – 35 Rezač cevi
REMS 113350 RAS Cu-INOX 3 – 35 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 9.887,00 din
Black&Decke tračna brusilica 350W KA900E
Black&Decke tračna brusilica 350W KA900E - proizvod na akciji cena: 11.589,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 5,5mm 98 20 55 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 5,5mm 98 20 55 SL - proizvod na akciji cena: 1.950,00 din