Šifra proizvoda: SXUP1100XDE
Opis i namena proizvoda
  • Stanley SXUP1100XDE Inox potopna pumpa za prljavu vodu, 1100W, 16.500l/h
  • Sa automatksim prekidačem koji registruje kada je nivo vode prenizak i gasi pumpu
  • Potopna pumpa za prljavu vodu
  • Moćan motor snage 1100 W sa kapacitetom pumpe do 16.500 litara vode na sat
  • Maksimalna visina isporuke vode od 10.5 metara
  • Kućište pumpe napravljeno od nerđajućeg čelika otpornog na koroziju
  • Dizajn osigurava nivo preostale vode na površini od samo 35 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzije Proizvoda: 17 x 18.7 x 35.5 cm;
  • Težina: 6.8 Kilograma
  • Protok: 16.500l/h
  • Snaga: 1100 W
  • Materijal: Čelik
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ viljuškasti 36x41 FESTA
Ključ viljuškasti 36x41 FESTA
Ključ viljuškasti 36x41 FESTACRV čelik ...
cena: 1.172,00 din
 detaljnije
Klešta za cevi sa dugmetom 230mm FESTA
Klešta za cevi sa dugmetom 230mm FESTAKlešta za cevi sa dugmetom predstavljaju izdržljiv alat napravljen od Hrom-vanadijum čelika, poz ...
cena: 902,00 din
 detaljnije
Udarni nasadni ključ 13mm 1/2" 231/4 6p Unior
Udarni nasadni ključ 13mm 1/2" 231/4 6p Uniorhrom-molibdenkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanfosfatiran (DIN 12476)izrađen prema sta ...
akcija
Makaze električarske 145mm BETA
Makaze električarske 145mm BETA - proizvod na akciji cena: 2.473,00 din
1.890,00 din
akcija
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.869,00 din
2.220,00 din
Hikoki Komplet punjač UC18YFSL + baterije 2 x 4.0 Ah Li-Ion Hitachi
Wera Kraftform Kompakt 900 udarni odvijač sa bitovima, 19 delova
Samonivelišući laser za određivanje vertikale i horizontale DW088K DeWalt
Električarske makaze 145mm 1128BMX Beta
Električarske makaze 145mm 1128BMX Beta - proizvod na akciji cena: 2.835,00 din
Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H Solo; bez baterije i punjača Bosch
Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H Solo; bez baterije i punjača Bosch - proizvod na akciji cena: 50.465,00 din
DeWALT ubodna testera 650W DWE349
DeWALT ubodna testera 650W DWE349 - proizvod na akciji cena: 21.392,00 din
Pneumatski odvijač 1927P 1/2" 1750Nm Beta
Pneumatski odvijač 1927P 1/2" 1750Nm Beta - proizvod na akciji cena: 46.500,00 din