  • Stoni cirkular za razrezivanje VLN 1200-210S Villager
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine Servis
   VILLAGER
Proizvođač: VILLAGER
Šifra proizvoda: 027619
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Šifra: 027619
  • Napon: 230 V~50Hz
  • Nominalna snaga: 1200 W
  • Broj obrtaja: 5000 o/min
  • Maks. kapacitet sečenja
  • 0°/90° (65x105 mm)
  • 0°/45° (65x75 mm)
  • 45°/90° (30 x105 mm)
  • 45°/45° (30x75 mm)
  • Prečnik lista testere: 210 mm
  • Masa: 9.0 kg
spacer Obim isporuke
  • list za drvo 210 mm 24 zuba
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Raider pneumatska heftalica RD-AS02
cena: 7.434,00 din
 detaljnije
Villager zaštitne naočare VSG 15
cena: 629,00 din
 detaljnije
Klamerice 80/10 CNK 3000 STK/Karton Metabo
Klamerice 80/10 CNK 3000 STK/Karton MetaboPogodno za DKG 80/16 ...
akcija
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 4.992,00 din
4.446,00 din
akcija
Makita TCT Specialized list za testeru za sendvič ploče 355x30x80Z B-33607
22.774,00 din
REMS 845230 Podloga za cevi 2
REMS 845230 Podloga za cevi 2 - proizvod na akciji cena: 24.830,00 din
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904 - proizvod na akciji cena: 17.740,00 din
REMS 561001 Specijalni list testere 2"/140-3,2 mm set 5 komada
REMS 561001 Specijalni list testere 2"/140-3,2 mm set 5 komada - proizvod na akciji cena: 9.432,00 din
VLN 3220 Fuse Villager + baterija 2.0Ah + punjač 2,4A + 74 nastavka
VLN 3220 Fuse Villager + baterija 2.0Ah + punjač 2,4A + 74 nastavka - proizvod na akciji cena: 11.024,00 din
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora 175W
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora  175W - proizvod na akciji cena: 15.439,00 din