  • Tinol za lemljenje FL3207CU1000
Unesite Vaš E-mail:
cena: 17.538,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Šifra proizvoda: FL3207CU1000
Opis i namena proizvoda
  • Kvalitetan tinol sa kalofonijumom
  • Koristi se pri mekom lemljenju
spacer Karakteristike proizvoda
  • Sastav Sn/Pb/Cu: 60%/38%/2%
  • Kalofonijum 2.2%
  • Pakovanje 1000 g
  • Proizvođač Fluitin
  • Dimenzije 0.7 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro - proizvod na akciji
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro
cena: 2.808,00 din
2.460,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDS-max 25x1320/1200 Ruko
 detaljnije
Filter kese za usisivače ASA 25 L PC / ASA 30 L PC Inox Metabo
akcija
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W - proizvod na akciji cena: 5.136,00 din
4.799,00 din
akcija
Set ključeva za cev filtera za ulje 6 kom. KS TOOLS
Set ključeva za cev filtera za ulje 6 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.716,00 din
Ključevi nasadni dugi, prihvat 1/2" 190/1L12p 17mm UNIOR
Ključevi nasadni dugi, prihvat 1/2" 190/1L12p 17mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 1.202,00 din
Makaze voćarske WINLAND
Makaze voćarske WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 10 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 10 YATO - proizvod na akciji cena: 459,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Aku ručni cirkular-testera Brushless IXES BC-HCS165-X Scheppach
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm - proizvod na akciji cena: 31.053,00 din
Bosch GWS 17-150 S ugaona brusilica 1700W, 150mm sa potenciometrom, 06017D0600
Bosch GWS 17-150 S ugaona brusilica 1700W, 150mm sa potenciometrom, 06017D0600 - proizvod na akciji cena: 35.294,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije sa UTP i STP kablova 16 65 125 SB
Električna glodalica za drvo POF 1400 ACE + set glodala 6 kom. BOSCH
Nasadni ključ 1/2" 27mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 27mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din