  • Tinol za lemljenje FL3210CU1000
Unesite Vaš E-mail:
cena: 14.868,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Šifra proizvoda: FL3210CU1000
Opis i namena proizvoda
  • Kvalitetan tinol sa kalofonijumom
  • Koristi se pri mekom lemljenju
spacer Karakteristike proizvoda
  • Sastav Sn/Pb/Cu: 60%/38%/2%
  • Kalofonijum 2.2%
  • Pakovanje 1000 g
  • Proizvođač Fluitin
  • Dimenzije 0.7 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Krunasta testera HSS-Bi-Metall 108 mm Metabo
Krunasta testera HSS-Bi-Metall 108 mm MetaboTestere za rupe od bimetala sa zupcima od kaljenog kobalta. Brže uklanjanje strugotine kroz novu vrstu zu ...
cena: 1.944,00 din
 detaljnije
Gardena CS drobilica 14cm
Gardena CS drobilica 14cm
 detaljnije
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta - proizvod na akciji
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta
Stega čelična okaljena 150mm za radne stolove 1599F-150 BetaIzuzetno snažna kovana čelična stega sa dodatno okaljenom gornjom površinom (n ...
akcija
Nasadni ključ 1/2" 10mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 624,00 din
360,00 din
akcija
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.525,00 din
DeWalt DCMPP568N Akumulatorske makaze za grane, bez baterije i punjača
Elektropneumatska bušilica-štemarica GBH 3-28 DRE BOSCH
Elektropneumatska bušilica-štemarica GBH 3-28 DRE BOSCH - proizvod na akciji cena: 53.612,00 din
Makita TCT Specialized list za aluminum 216x30x64z B-33299
Makita TCT Specialized list za aluminum 216x30x64z  B-33299 - proizvod na akciji cena: 9.290,00 din
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch - proizvod na akciji cena: 22.198,00 din
Black & Decker KA320EKA električna vibraciona šlajferica 240W
Black & Decker KA320EKA električna vibraciona šlajferica 240W - proizvod na akciji cena: 11.847,00 din
Knipex klešta kombinovana izolovana 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 03 06 180 T
Knipex klešta kombinovana izolovana 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 03 06 180 T - proizvod na akciji cena: 5.893,00 din
Ključ za poluosovine M10x800mm KS TOOLS
Ključ za poluosovine M10x800mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.860,00 din
REMS 116010 klešta za cevi 1/2" 60mm – profesionalna REMS Catch S serija
REMS 116010 klešta za cevi 1/2" 60mm – profesionalna REMS Catch S serija - proizvod na akciji cena: 12.116,00 din