  • Tinol za lemljenje Sn/Pb: 60%/40% 1000gr TIN-1,50-1000KON
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.344,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Šifra proizvoda: TIN-1,50-1000KON
Opis i namena proizvoda
  • Tinol za lemljenje 1000gr TIN-1,50-1000KON
  • Kvalitetan tinol sa kalofonijumom
  • Koristi se pri mekom lemljenju
spacer Karakteristike proizvoda
  • Sastav    Sn/Pb: 60%/40%
  • Kalofonijum 2.2%
  • Pakovanje 1000 g
  • Dimenzije 1.5 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klamerice 11.4x6mm 1000 kom. Lux
Klamerice br.41 6mm 1000 kom. LuxSet klamarica 1000 kom. ...
cena: 563,00 din
 detaljnije
DeWalt DT20676 lanac za testeru, 30 cm
 detaljnije
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS - proizvod na akciji
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS
akcija
Klešta za blankiranje 11 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta za blankiranje 11 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
3.410,00 din
akcija
Klešta papagaj 87 01 400 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 400 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 12.178,00 din
DeWalt aku duvač 18V DCV100
DeWalt aku duvač 18V DCV100 - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
Knipex klešta ključ 125mm 86 03 125
Knipex klešta ključ 125mm 86 03 125 - proizvod na akciji cena: 8.019,00 din
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta - proizvod na akciji cena: 26.565,00 din
Makaze za kablove 1000V 250 mm 95 36 250 KNIPEX
Makaze za kablove 1000V 250 mm 95 36 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 42.240,00 din
DeWALT Radio AC/DC DCR019
DeWALT Radio AC/DC DCR019 - proizvod na akciji cena: 25.883,00 din
Špic L250mm KS TOOLS
Špic L250mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Knipex stolarska klešta 225mm 50 01 225
Knipex stolarska klešta 225mm 50 01 225 - proizvod na akciji cena: 3.282,00 din
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro - proizvod na akciji cena: 1.440,00 din
Krunasta testera Bi-metal 16mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 16mm Makita - proizvod na akciji cena: 578,00 din
Knipex 13 71 200 ME Kombinovana električarska klešta za skidanje izolacije 200mm sa gumiranim ručkama
Knipex 13 71 200 ME Kombinovana električarska klešta za skidanje izolacije 200mm sa gumiranim ručkama - proizvod na akciji cena: 8.751,00 din
Šrafciger 911.1133 PH3x150mm KS TOOLS
Šrafciger 911.1133 PH3x150mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 636,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 9mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 9mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.788,00 din
Bosch Torba za alat GWT 20, 1600A025L6
Bosch Torba za alat GWT 20, 1600A025L6 - proizvod na akciji cena: 15.026,00 din
Makaze za grane 75cm PROFI Festa
Makaze za grane 75cm PROFI Festa - proizvod na akciji cena: 2.840,00 din
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT - proizvod na akciji cena: 83.582,00 din
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.724,00 din
Klešta stolarska L160mm MODECO
Klešta stolarska L160mm MODECO - proizvod na akciji cena: 796,00 din
Klešta FLAH 20 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta FLAH 20 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.551,00 din