  • Ugaona brusilica 1.200W G13SE2-WH Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: G13SE2-WH
Opis i namena proizvoda
  • Ugaona brusilica 1.200W G13SE2 Hitachi
  • Snažan 1.200 W motor za teške komercijalne primene
  • Paddle ( Deadman ) prekidač za bezbednost
  • Dugme za zaključavanje radi lakše zamene točka
  • Dva položaja drške za lako rukovanje i fleksibilnost korisnika
  • Lagana brusilica samo 1.9kg omogućava lakši rad korisnika
  • Odličane karakteristike pri preopterećenju koje produžavaju radni vek alata Hitachi
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1200 W
  • težina 1.9 kg
  • Broj obrtaja 10.000 1/min
  • prečnik 125 mm
spacer Obim isporuke
  • štitnik
  • ručka
  • kartonska kutija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Traka dvostrano lepljiva za ogledala PRO 19mm - 5m Tesa
Traka dvostrano lepljiva za ogledala PRO 19mm - 5m TesaNajkvalitetnija profesionalna dvostrana jako lepljiva traka za ugradnju ogledala u vlažnim okr ...
cena: 1.348,00 din
 detaljnije
Sajla za čišćenje cevi za el. mašine C-8 16 mm Ridgid
Sajla za čišćenje cevi za el mašine C-8 16 mm RidgidIdealna za čišćenje kanalizacionih odvoda prečnika 75 do 110 mm ...
cena: 5.880,00 din
 detaljnije
Alat za montažu i demontažu stakla 45kg MODECO
akcija
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter - proizvod na akciji cena: 14.271,00 din
12.390,00 din
akcija
Set nasadnih ključeva za oštre vijke 4 kom. ekstra duboki KS TOOLS
5.490,00 din
Zglobni T ključ 1/2" L500 KS TOOLS
Zglobni T ključ 1/2" L500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.072,00 din
DeWalt DCF860NT Aku udarni zavrtač 18V, bez beterije i punjača
DeWalt DCF860NT Aku udarni zavrtač 18V, bez beterije i punjača - proizvod na akciji cena: 46.667,00 din
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo - proizvod na akciji cena: 44.376,00 din
Makita Vođica za ručne cirkulare 1900mm
Makita Vođica za ručne cirkulare 1900mm - proizvod na akciji cena: 9.960,00 din
Struna za trimer okrugla 20LB 2.4mm x 1720 m Villager
Struna za trimer okrugla 20LB 2.4mm x 1720 m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
Hikoki Ugaona brusilica električna G23SW2 Hitachi
Hikoki Ugaona brusilica električna G23SW2 Hitachi - proizvod na akciji cena: 14.892,00 din
Bosch Laserski daljinomer Zamo IV, 0603672900
Bosch Laserski daljinomer Zamo IV, 0603672900 - proizvod na akciji cena: 8.824,00 din
Nasadni ključ 1/2" 21mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 21mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 696,00 din
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z - proizvod na akciji cena: 29.582,00 din
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch - proizvod na akciji cena: 39.206,00 din
Kapro kombinovani magnetni ugaonik sa libelom 325/30cm K32530
Električna bušilica 13mm D21441 DEWALT
Električna bušilica 13mm D21441 DEWALT - proizvod na akciji cena: 45.253,00 din
Black&Decker BEW230BC Vibraciona brusilica-šlajferica 55W
Black&Decker BEW230BC Vibraciona brusilica-šlajferica 55W - proizvod na akciji cena: 5.016,00 din
Ručne nareznice za cevi EVA 1/2" do 2" REMS
Ručne nareznice za cevi EVA 1/2" do 2" REMS - proizvod na akciji cena: 110.754,00 din
Bosch GAL 18V-40 Punjač akumulatora za 18V
Bosch GAL 18V-40 Punjač akumulatora za 18V - proizvod na akciji cena: 8.493,00 din