Šifra proizvoda: IE-AG2600
Opis i namena proizvoda
  • Ugaona brusilica 230mm IE-AG2600 IskraEro
  • Ugaona brusilica iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
  • Antivibracijska ručka obezbeđuje udobnije korištenje
  • Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući rad brusilicom
  • Poseduje sporiji start čija je funkcija da smanji efekat trzaja početnog obrtnog momenta
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 220-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 2600 W
  • Obrtaji: 6.600 obr/min-1 (bez opterećenja)
  • Prečnik diska: 230 mm
  • Navoj: M14
  • Ručka: Antivibracijska, tri položaja, podesiva levo/desno 90°
  • Dužina kabela: 1.9 m
  • Masa: 4.85 kg
  • Dodatne funkcije: Sporiji start
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Power-Max Buster H5 Hybrid 12V
Power-Max Buster H5 Hybrid 12V
Power-Max Buster H5 Hybrid 12VPower-Max Buster H5 Hybrid 12V je napredni uređaj za pomoć pri startovanju vozila, koji kombinuje prednosti kondenzato ...
cena: 53.784,00 din
 detaljnije
Li-Ion baterija 12V / 2,0Ah - BORMANN (BCD2011)
Li-Ion baterija BORMANN BCD2011 je litijum-jonska baterija sa naponom od 12V i kapacitetom 2,0 Ah, dizajnirana za pouzdano napajanje akumulatorskih al ...
cena: 2.212,00 din
 detaljnije
Jednokratne rukavice MERCATOR GOGRIP PRO naran. bez pudera XL 50kom
akcija
Proxxon Garnitura gedora 1/2”, 8-34 mm
Proxxon Garnitura gedora 1/2”, 8-34 mm - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
12.469,00 din
akcija
Fieldmann FZP 45016-B Benzinska lančana testera
Fieldmann FZP 45016-B Benzinska lančana testera - proizvod na akciji cena: 15.269,00 din
11.999,00 din
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din
Muljača motorna sa funkcijom odvajanja peteljki ENO3/M Enoitalia
Ubodna testera PST 700 E BOSCH
Ubodna testera PST 700 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.641,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije za industrijske i kablove za zgrade 16 90 130 SB
Kombinovani laser GCL 2-15 G Professional Bosch
Kombinovani laser GCL 2-15 G Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 33.850,00 din
Električni odvrtač GTB 650 Professional Bosch
Električni odvrtač GTB 650 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 15.831,00 din
Električna kosačica 1050 AGM
Električna kosačica 1050 AGM - proizvod na akciji cena: 10.500,00 din
Električarske makaze 1128BAX Beta
Električarske makaze 1128BAX Beta - proizvod na akciji cena: 5.324,00 din
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190 - proizvod na akciji cena: 3.354,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.182,00 din
Makita akumulatorski sekač za navojne šipke DSC121ZK
Makita  akumulatorski sekač za navojne šipke DSC121ZK - proizvod na akciji cena: 276.990,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica GA038GZ Makita
Akumulatorska ugaona brusilica GA038GZ Makita - proizvod na akciji cena: 39.990,00 din
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Ručni paletni viljuškar DB2500 Villager
Ručni paletni viljuškar DB2500 Villager - proizvod na akciji cena: 42.000,00 din
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela - proizvod na akciji cena: 48.184,00 din
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 11.160,00 din