Šifra proizvoda: M18FHSAG150XPDB-0X + M18NRG-902 SET
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska ugaona brusilica 150mm M18FHSAG150XPDB-0X + M18NRG-902 set Milwaukee
  • 18V snažna aku brusilica visokih performansi
  • pravi 145 rezova u 2” cevi sa jednom 5.5 Ah baterijom
  • snaga ekvivalentna električnoj brusilici od 1500W
  • RAPIDSTOP za brzo zaustavljanje diska do 2.5 sekunde i najbolju zaštitu korisnika
  • ergonomski sigurnosni prekidač sa zaštitom od automatskog startovanja
  • izmenljivi štitnik od prašine na usisima, produžava životni vek motora
  • Anti-vibraciona drška za manje vibracija
  • FIXTEC matica za brzu promenu diskova bez ključa
  • 150 mm štitnik podesiv bez ključa - sa velikim kapacitetom sečenja
  • Milwaukee POWERSTATE motor bez četkica za 10x veću trajnost
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik diska: 150 mm
  • Dubina sečenja: 45 mm
  • Brzina: 9000 rpm
  • Težina sa baterijom: 3.5 kg
spacer Obim isporuke
  • Kofer
  • 2x baterije 18V 9.0 Ah Li-ion
  • Brzi punjač 90 min
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %