  • Akumulatorske makaze za živu ogradu  10,8 V / 1,3 Ah UH200DWX MAKITA
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: UH200DWX
Opis i namena proizvoda
  • 2 alata u jednom; univerzlni dizajn, koji se koristi kao makaze za travu i makaze za živu ogradu
  • Sakupljač strugotine
  • Rad sa dvojnim nožem
  • Dugme za deblokiranje, pristupačno i sa leve i sa desne strane, sprečava slučajno startovanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora  10,8 V
  • Kapacitet akumulatora  1,3 Ah
  • Tip akumulatora  Li-ion
  • Broj obrtaja  1.250 min-1
  • Rastojanje između noževa  26 mm
  • Dužina noža  200 mm
  • Dimenzije (D x Š x V)  460 x 120 x 130 mm
  • Težina prema EPTA –i  1,2 kg
  • Noževi sa dvojnim sečenjem
spacer Obim isporuke
  • Akumulator 194550-6
  • Punjač za akumulator 194588-1
  • Nož za makaze 200 mm 195267-4
  • Nož za makaze 195272-1
  • Sakupljač strugotine 195279-7
  • Štitnik noža za makazu 451816-0
  • Poklopac noža za makaze 200 mm 452055-5
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za zemlju 120mm Einhell
Burgija za zemlju 120mm EinhellBurgija za bušilicu za zemlju je dodatak koji se može koristiti sa akumulatorskom bušilicom Einhell GP-E ...
cena: 4.049,00 din
 detaljnije
MAX N2345RF2BW04 BOLKOP RVS Ring ekseri za pištolje za eksere, 2,3x45mm, 10.800 komada - proizvod na akciji
MAX N2345RF2BW04 BOLKOP RVS Ring ekseri za pištolje za eksere, 2,3x45mm, 10.800 komada
cena: 20.031,00 din
13.200,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti jednostrani 105mm DIN894 53 Beta
akcija
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W - proizvod na akciji cena: 3.785,00 din
2.890,00 din
akcija
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon - proizvod na akciji cena: 2.369,00 din
Električna bušilica sa dve brzine 720W DP4011 MAKITA
Električna bušilica sa dve brzine 720W DP4011 MAKITA - proizvod na akciji cena: 23.390,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.744,00 din
Testera aligator 425mm list za Termo blok kalse 12 DWE397 DeWalt
Testera aligator 425mm list za Termo blok kalse 12 DWE397 DeWalt - proizvod na akciji cena: 93.072,00 din
Magnetna libela 779 SPIRIT 100 cm Kapro
Magnetna libela 779 SPIRIT 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.276,00 din
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni - proizvod na akciji cena: 95.408,00 din
Makaze za grane 60cm 6011 Falket
Makaze za grane 60cm 6011 Falket - proizvod na akciji cena: 10.080,00 din
Klešta sečice kose 77 22 115mm KNIPEX
Klešta sečice kose 77 22 115mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.904,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Proxxon precizna čeona bušilica/brusilica IBS/E
Proxxon precizna čeona bušilica/brusilica IBS/E - proizvod na akciji cena: 14.592,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,70mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,70mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 900,00 din
Burgija za metal sa konusnim prihvatom HSS 345 19.00mm IRWIN
Burgija za metal sa konusnim prihvatom HSS 345 19.00mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 1.254,00 din
Elektropneumatski čekić za štemovanje HM1307C Makita
Elektropneumatski čekić za štemovanje HM1307C Makita - proizvod na akciji cena: 124.990,00 din
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm - proizvod na akciji cena: 1.971,00 din
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM - proizvod na akciji cena: 5.775,00 din