  • Trimer je opremljen sa dva različita sistema rezanja – strunom i oštricom, što ga čini svestranim alatom za različite tipove vegetacije i terena. Sa maksimalnim kapacitetom sečenja od 330 mm i prečnikom rezne niti od 1,6 mm, ovaj uređaj pruža precizne rezultate, idealne za održavanje travnjaka u savršenom stanju.
  • Dodatna fleksibilnost postiže se zahvaljujući produživoj vodilici od 270 mm, koja omogućava ergonomski radni položaj, dok rotirajuća i nagibna glava motora pod uglom od 90° olakšava pristup teško dostupnim mestima.
  • Napon od 20 V IXES i Li-ion baterija garantuju pouzdanost i dugotrajnost, dok "U" tip ručki osigurava siguran i stabilan hvat tokom rada.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon: 20 V IXES.
  • Vrsta akumulatora: Li-ion.
  • Ručke: U - tip.
  • Maksimalni kapacitet sečenja 330 mm.
  • Prečnik rezne niti: 1.6 mm.
  • Dodatne informacije: Vodilica koja se može produžiti za 270 mm – za ergonomski radni položaj.
  • Glava motora koja se može rotirati i naginjati za 90°.
  • Težina 2.2 kg
spacer Obim isporuke
  • punjač + baterija 2 Ah
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nasadni ključevi 1/4″+ 1/2″ + bitovi set 98/1 903E/C98 BETA - proizvod na akciji
Nasadni ključevi 1/4″+ 1/2″ + bitovi set 98/1 903E/C98 BETA
cena: 30.900,00 din
23.172,00 din
 detaljnije
Akumulatorski čistač tvrdih podova CLEANEKSKSO Solo Einhell
cena: 17.500,00 din
 detaljnije
Kaiš sa brzootpuštajućom kopčom i alkom E-05337 Makita
akcija
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160 - proizvod na akciji cena: 5.872,00 din
4.550,00 din
akcija
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro - proizvod na akciji cena: 1.440,00 din
Hogert HT1R432 set ručnih alata 1/4" i 1/2" 112 kom
Hogert HT1R432 set ručnih alata 1/4" i 1/2" 112 kom - proizvod na akciji cena: 20.385,00 din
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro - proizvod na akciji cena: 42.792,00 din
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.993,00 din
KS Tools garnitura nastavaka i gedora 1/4" 58kom
KS Tools garnitura nastavaka i gedora 1/4" 58kom - proizvod na akciji cena: 10.800,00 din
Nasadni ključ duboki 1/2" 10mm Womax
Nasadni ključ duboki 1/2" 10mm Womax - proizvod na akciji cena: 449,00 din
Bosch GlassVac akumulatorski perač za staklo/prozore, 06008B7200
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200 - proizvod na akciji cena: 4.283,00 din