Šifra proizvoda: DUN500WZ
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorski trimer za živu ogradu DUN500WZ Makita
  • Nizak nivo vibracija i nizak nivo buke u radu
  • 6-stepeno podešavanje ugla
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 18 V - LXT
  • Kapacitet akumulatora 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Broj obrtaja - 1./2./3. br.1.000/1.800/2.200 min-1
  • Broj hodova (1./2./3.) 2.000/3.600/4.400 min-1
  • Dužina noža 500 mm
  • Najveća debljina grana 23,5 mm
  • Buka: zvučni pritisak 82,5 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga 93,5 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)3 dB(A)
  • Vibracije: zadnja drška 2,7 m/s²
  • Vibracije: prednja drška 4,7 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V) 2.115x97x137 mm
  • Težina prema EPTA –i 4,3 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterije i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorska svetiljka DCL040 18V DeWalt
Akumulatorska svetiljka DCL040 18V DeWaltKompaktan, lagan dizajn sa kućištem otpornim na udarceLED sijalica koja daje izlaz od 110 lumena (ž ...
cena: 8.597,00 din
 detaljnije
Akumulatorski sekač za navojne šipke DSC102Z Makita
cena: 82.990,00 din
 detaljnije
Rezna ploča dijamantska turbo 180mm LEVIOR
Rezna ploča dijamantska turbo 180mm LEVIORDijamantska turbo rezna ploča od 180mm je alat kojim se obavljaju rezne operacije na različitim materijal ...
akcija
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.996,00 din
15.524,00 din
akcija
Štapna lemilica FP60/VDE Home
Štapna lemilica FP60/VDE Home - proizvod na akciji cena: 1.124,00 din
960,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije s profilnim noževima 0.5-6.0mm² 12 21 180
Hikoki DH3628DCW2Z akumulatorska SDS+bušilica 36V Hitachi
Hikoki DH3628DCW2Z akumulatorska SDS+bušilica 36V Hitachi - proizvod na akciji cena: 54.768,00 din
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
Strujni adapter za BMR100/102 Makita
Strujni adapter za BMR100/102 Makita - proizvod na akciji cena: 3.483,00 din
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.584,00 din
DeWalt kružna testera za keramiku 110mm 1300W DWC410
DeWalt kružna testera za keramiku 110mm 1300W DWC410 - proizvod na akciji cena: 34.221,00 din
Makaze voćarske WINLAND
Makaze voćarske WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 23.622,00 din
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ - proizvod na akciji cena: 47.190,00 din
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 6.416,00 din
List za testeru od tvrdog metala, 136/10mm sa 24 zubaca Makita
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada,
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada, - proizvod na akciji cena: 18.132,00 din
Makita bušač šmirgle za BO4900V/9046
Makita bušač šmirgle za BO4900V/9046 - proizvod na akciji cena: 3.308,00 din
Nasadni ključ 1/2" 21mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 21mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.056,00 din