Šifra proizvoda: BCDC18HTSA
Opis i namena proizvoda
  • Black&Decker BCDC18HTSA Aku bušilica odvijač, 18V 2x1.5Ah
  • Black&Decker BCDC18HTSA Aku bušilica odvijač snage 18V sa 2x1.5Ah litijum-jonskim baterijama pruža izuzetne performanse i praktičnost za različite radne zadatke. Ovaj akumulatorski odvijač osigurava visoku brzinu, veliki obrtni moment i dovoljno vremena rada na jednom punjenju baterije, čineći ga savršenim za bušenje i pričvršćivanje u različitim materijalima poput drveta, metala i plastike.
  • Ovaj model je deo Black&Decker porodice sa 18V naponom u litijum-jonskoj tehnologiji, obezbeđujući pouzdanu i dugotrajnu snagu. Sa naponom od 18V, tipom baterije Lithium Ion i kapacitetom od 1.5 Ah, BCDC18HTSA isporučuje pouzdanu snagu za širok spektar radnih zadataka.
  • Maksimalni prečnik bušenja je 25 mm u drvetu i 10 mm u čeliku, dok brzina od 0-650 obrtaja u minuti i obrtni moment od 30 Nm omogućavaju brzo i efikasno izvršavanje različitih poslova. Sa 11 postavki i kartonskim pakovanjem koje uključuje 2 baterije od 18V / 1.5 Ah LiJon, ovaj aku bušilica odvijač je spremna za rad iz kutije.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon: 18 V
  • Tip baterije: Lithium Ion
  • Kapacitet: 1.5 Ah
  • Max. prečnik bušenja: drvo 25 mm; čelik 10 mm
  • Brzina: 0‐650 rpm
  • Obrtni moment: 30 Nm
  • Broj postavki: 11
  • Težina: 2 kg
spacer Obim isporuke
  • Kartonsko pakovanje
  • 2 x Baterija 18 V / 1.5 Ah LiJon
  • Punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za beton Classic sds+ 14/250/310 Metabo
cena: 468,00 din
 detaljnije
INSIZE Mikrometar trokraki 25-30 mm 3227-30
cena: 45.532,00 din
 detaljnije
Račna dvosmerna prihvat 3/8" - 72 zuba CrV YATO
akcija
Wera 8100 SA 4 Zyklop set gedora, 1/4", Imperial, 41 kom
Wera 8100 SA 4 Zyklop set gedora, 1/4", Imperial, 41 kom - proizvod na akciji cena: 39.824,00 din
36.660,00 din
akcija
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita - proizvod na akciji cena: 6.490,00 din
5.726,00 din
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200 - proizvod na akciji cena: 4.283,00 din
Ravna brusilica GGS 28 LCE Bosch
Ravna brusilica GGS 28 LCE Bosch - proizvod na akciji cena: 49.794,00 din
Mini ugaona libela sa magnetima 341 Kapro
Mini ugaona libela sa magnetima 341 Kapro - proizvod na akciji cena: 636,00 din
Durborer burgija Ø55x450/600 SDS-max BOSCH
Durborer burgija Ø55x450/600 SDS-max BOSCH - proizvod na akciji cena: 23.684,00 din
Ručni cirkular za drvo GKS 190 BOSCH
Ručni cirkular za drvo GKS 190 BOSCH - proizvod na akciji cena: 26.285,00 din
DeWalt DCF801N Akumulatorski udarni odvrtač Solo
DeWalt DCF801N Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 24.727,00 din
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DA-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DA-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 23.292,00 din
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro - proizvod na akciji cena: 1.440,00 din
Potapajuća pumpa Gardena za čistu vodu BASIC 8600L/H
Potapajuća pumpa Gardena za čistu vodu BASIC 8600L/H - proizvod na akciji cena: 9.451,00 din
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din
RUBI 60926 ručni nivelator pločica
RUBI 60926 ručni nivelator pločica - proizvod na akciji cena: 24.376,00 din
Struna za trimer četvrtasta 5LB 2.7mm x 310 m Villager
Struna za trimer četvrtasta 5LB 2.7mm x 310 m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 4.575,00 din
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8''
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8'' - proizvod na akciji cena: 5.988,00 din
Akumulatorska ubodna testera Bosch GST 18V-155 BC Solo, bez baterije i punjača, 06015B1001
Akumulatorska ubodna testera Bosch GST 18V-155 BC Solo, bez baterije i punjača, 06015B1001 - proizvod na akciji cena: 46.192,00 din
Senco SFW09-C pneumatski pištolj za klamerice, 6-16 mm, C tip
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi - proizvod na akciji cena: 18.168,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.525,00 din