  • Bušilica udarna 770W DEWALT D21805KS
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: D21805KS
Opis i namena proizvoda
  • D21805KS Bušilica udarna 770W DEWALT
  • Dve brzine menjača za povećanje obrtnog momenta
  • Poboljšane performanse
  • Nova oprema dizajnirana da pruži duži vek
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kapacitet glava 1.5-13 mm
  • Snaga 770 V Ulaz
  • Izlazna snaga 425 V
  • Maksimalni Obrtni moment Nm 40/20
  • Brzina bez opterećenja 0-1100 / min 0-2700
  • Udarci / min 0-18700 / min 0-45900
  • Maks. Kapacitet bušenja [Drvo] 35 mm
  • Maks. Kapacitet bušenja [Čelik] 13 mm
  • Maks. Kapacitet bušenja [betona] od 20 mm
  • Vretena 1 / 2 "k 20 U.N.F
  • Težina 2,3 kg
  • Dužina 352 mm
  • Visina 199 mm
  • Ručni / Ruka vibracija - metal 4,5 m / s ²
  • Ručni / Ruka vibracija - Uticaj 1,5 m / s ²
  • Nesigurnost K 1 (vibracija) 15,9 m / s ²
  • Nesigurnost K 1 (vibracija) 2.0 m / s ²
  • Zvučnog pritiska 102,8 dB (A)
  • Nesigurnost K 1 (zvuka) 2,8 dB (A)
  • Nivo pritiska 113,8 dB (A)
  • Nesigurnost K 2 (zvuka) 2,8 dB (A)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ okasti jednostrani, savijeni 178/2 36mm UNIOR
Ključ okasti jednostrani, savijeni 178/2 36mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanhromiran (EN12540) ...
cena: 5.753,00 din
 detaljnije
Klešta špic prava 160mm BETA
Klešta špic prava 160mm BETA
cena: 3.892,00 din
 detaljnije
Felo zeger klešta spoljna ravna 10-25mm
Felo zeger klešta spoljna ravna 10-25mmKlješta seger ravna spoljni prsten 10 – 25 mm Felo 59301040 predstavljaju specijalizovan al ...
akcija
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40 - proizvod na akciji cena: 15.821,00 din
12.260,00 din
akcija
Drobilica za granje UD2500 Makita
Drobilica za granje UD2500 Makita - proizvod na akciji cena: 65.990,00 din
52.790,00 din
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 6.936,00 din
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita - proizvod na akciji cena: 34.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.256,00 din
Proxxon MICROMOT 60/E čeona brusilica-bušilica
Proxxon MICROMOT 60/E čeona brusilica-bušilica - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 2.989,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKBLADE 260x100zx30 B-09117 MAKITA
Makaze voćarske 210mm STREND PRO
Makaze voćarske 210mm STREND PRO - proizvod na akciji cena: 620,00 din
Ugaona brusilica 1400W DWE4237 DeWalt
Ugaona brusilica 1400W DWE4237 DeWalt - proizvod na akciji cena: 22.984,00 din
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Fen za vreo vazduh Black & Decker KX1650
Fen za vreo vazduh Black & Decker KX1650 - proizvod na akciji cena: 4.861,00 din
Klešta sečice kose 70 02 160mm KNIPEX
Klešta sečice kose 70 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.014,00 din
DeWalt DCMCS574N akumulatorska lančana testera 54V FLEXVOLT – bez baterije
DeWalt DCMCS574N akumulatorska lančana testera 54V FLEXVOLT – bez baterije - proizvod na akciji cena: 63.561,00 din
Pneumatska ručica 1/4″ 68Nm 1922P1 Beta
Pneumatska ručica 1/4″ 68Nm 1922P1 Beta - proizvod na akciji cena: 41.550,00 din
DeWalt kutija -klaser za alat 314x176x440mm DWST1-70706
DeWalt kutija -klaser za alat 314x176x440mm DWST1-70706 - proizvod na akciji cena: 10.506,00 din
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-16 REMS
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-16 REMS - proizvod na akciji cena: 4.654,00 din
Knipex klešta ključ 180mm 86 01 180
Knipex klešta ključ 180mm 86 01 180 - proizvod na akciji cena: 8.390,00 din
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta - proizvod na akciji cena: 116.160,00 din
Akumulatorska lampa GLI 12V-330 Professional Solo Bosch
Akumulatorska lampa GLI 12V-330 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 11.032,00 din