Šifra proizvoda: KDPB1288Z
Opis i namena proizvoda
  • Sa maksimalnim obrtnim momentom od čak 1288 Nm, ovaj model bez problema zateže i otpušta velike vijke do M33, dok maksimalni moment odvrtanja od 1700 Nm omogućava lako uklanjanje i najtvrdokornijih spojeva. Ovaj profesionalni udarni ključ 3/4" idealan je za rad na kamionima, teškoj mehanizaciji i konstrukcijama.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip alata: akumulatorski udarni ključ
  • Napon: 20V MAX
  • Motor: bez četkica (brushless)
  • Prihvat alata: 3/4" (19 mm)
  • Tip prihvata: sa tarnim prstenom
  • Maksimalni moment pritezanja: 1288 Nm
  • Maksimalni moment odvrtanja: 1700 Nm
  • Podešavanje snage: 3 nivoa
  • Obrtaji u praznom hodu:
  • stepen: 0 – 1200 o/min
  • stepen: 0 – 1400 o/min
  • Frekvencija udara:
  • stepen: 0 – 1800 ud/min
  • stepen: 0 – 2000 ud/min
  • Obrtni moment po stepenima:
  • stepen: 600 Nm
  • stepen: 900 Nm
  • stepen: 1288 Nm
  • Veličina vijaka: M12 – M33
  • Smart loosen funkcija: da
  • LED osvetljenje: da
  • DVR sistem: smanjenje vibracija
  • Kapacitet rada: do 390 vijaka M24 (sa 6.0Ah baterijom)
  • Neto težina (bez baterije): 3.0 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterija i punjača
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Odvijač torx t-27
Odvijač torx t-27
- Dimenzija T-27 ...
cena: 479,00 din
 detaljnije
Mašinska ureznica DIN 376 C 5 % Co M 3.0 RUKO
cena: 2.192,00 din
 detaljnije
Stanley STHT0-16131 kružno sečivo za gips
akcija
Nasadni ključevi 1/4″ – 3/8″ – 1/2″ set 170/1 903E/C170 Beta
42.072,00 din
akcija
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada,
Wera 88/1 set izmenjivih šrafcigera Vario Set 11 komada, - proizvod na akciji cena: 18.132,00 din
12.300,00 din
Električne makaze za živu ogradu Easy HedgeCut 55 Bosch
Električne makaze za živu ogradu Easy HedgeCut 55 Bosch - proizvod na akciji cena: 12.972,00 din
Klešta špicasta 180 mm Womax
Klešta špicasta 180 mm Womax - proizvod na akciji cena: 456,00 din
Set udarnih nasadnih ključeva za točkove 17-21 mm / 130 mm Proxxon
Set udarnih nasadnih ključeva za točkove 17-21 mm / 130 mm Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.772,00 din
Merna traka čelična 30 m Modeco
Merna traka čelična 30 m Modeco - proizvod na akciji cena: 5.952,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 16mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 16mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.460,00 din
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 331,00 din
Set nasadnih ključeva za vađenje oštećenih vijaka 3 kom. KS TOOLS
Odvijač šrafciger 98 24 02 PH2x100mm 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 24 02 PH2x100mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.806,00 din
Kompresor-pumpa za vazduh C-AC20-X Scheppach
Kompresor-pumpa za vazduh C-AC20-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Knipex klešta armiračka 250mm 99 01 250
Knipex klešta armiračka 250mm 99 01 250 - proizvod na akciji cena: 2.890,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 15,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 15,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 947,00 din
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200 - proizvod na akciji cena: 4.283,00 din
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 128.422,00 din
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250 - proizvod na akciji cena: 8.545,00 din
Merač pritiska u gumama analogni
Merač pritiska u gumama analogni - proizvod na akciji cena: 1.800,00 din
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 5.166,00 din
Knipex klešta kombinovana PVC 1000V VDE 180mm 98 62 01
Knipex klešta kombinovana PVC 1000V VDE 180mm 98 62 01 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din