  • Scheppach akumulatorski udarni odvijač BC-IW350-X – Efikasnost i snaga u jednom uređaju
  • Sa izborom od dva nivoa obrtnog momenta (180 Nm i 350 Nm), uređaj omogućava lako prilagođavanje različitim zahtevima. Uz maksimalni obrtni moment od 370 Nm, savršeno se nosi i sa najtežim zadacima, poput otpuštanja zaglavljenih vijaka ili pričvršćivanja velikih šrafova.
  • BC-IW350-X je deo Scheppach IXES 20V serije, što znači da je kompatibilan sa svim baterijama i punjačima iz ovog sistema. Ovo vam omogućava maksimalnu fleksibilnost i uštedu pri korišćenju više alata iz iste serije.
  • 1/2” prihvat sa frikcionim prstenom za sigurno prijanjanje i jednostavnu zamenu dodataka.
  • Visoka brzina udara od 3600 u/min za brzo i efikasno obavljanje čak i složenih zadataka.
  • Funkcija rotacije u oba smera (levo i desno), prilagodljiva za različite aplikacije.
  • Kopča za kaiš, idealna za rad na visinama, kao što su ljestve.
  • Ergonomski dizajn i meka ručka pružaju maksimalnu udobnost tokom dugotrajnog korišćenja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Akumulatorski udarni odvijač Scheppach
  • Tip baterije Li-Ion
  • Napon baterije 20 V IXES
  • Broj udaraca i snaga udarca 3600 u/min
  • Broj brzina 2
  • Broj obrtaja u 1. brzini (bez opterećenja) 0- 1800 o/min
  • Broj obrtaja u 2. brzini (bez opterećenja) 0- 2800 o/min
  • Prihvat  1/2"
  • Obrtni moment 180 / 350 Nm
  • Dimenzoje 200x150x73 mm
  • Težina 1.7 kg (bez baterije)
spacer Obim isporuke
  • punjač + baterija 2Ah
  • Set nasadnih udranih ključeva 17, 19, 21 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Glava za motorni trimer BC 175 Villager
cena: 1.385,00 din
 detaljnije
Makita fleksibilno crevo 152992-0 1.5m za DVC260
cena: 3.336,00 din
 detaljnije
Metar SILVER LINE 10 m / 25 mm Modeco
Metar SILVER LINE 10 m / 25 mm ModecoMetar SILVER LINE 10 m / 25 mm brenda Modeco predstavlja pouzdan i izdržljiv alat namenjen profesionalcima i maj ...
akcija
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo - proizvod na akciji cena: 97.029,00 din
75.220,00 din
akcija
Scheppach aku udarna čekić bušilica SDS PLUS Brushless IXES BC-RHD230-X
10.590,00 din
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Polir sunđer narandžast 150 mm Makita
Polir sunđer narandžast 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.146,00 din
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.400,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol spray 600 ml
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol spray 600 ml - proizvod na akciji cena: 5.490,00 din
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 15.600,00 din
Ugaona brusilica 125mm 1400W Beta
Ugaona brusilica 125mm 1400W Beta - proizvod na akciji cena: 23.700,00 din
FIELDMANN FDLM 1040 Laserski daljinomer 40m
FIELDMANN FDLM 1040 Laserski daljinomer 40m - proizvod na akciji cena: 5.874,00 din
Klešta za pop nitne dvoručna NEO TOOLS 18-107
Klešta za pop nitne dvoručna NEO TOOLS 18-107 - proizvod na akciji cena: 3.184,00 din
Klešta seger kriva specijal 200 mm 46 21 A31 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 200 mm 46 21 A31 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.344,00 din
Proxxon LHW/A akumulatorska ugaona brusilica sa dugim vratom – bez baterije i punjača
Klešta papagaj Cobra ES 250 mm 87 51 250 KNIPEX
Klešta papagaj Cobra ES 250 mm 87 51 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.057,00 din