  • R20 Akumulatorska bušilica 2 brzine 10 mm 44 Nm Solo RDP-KCD20
  • Sa snažnim obrtnim momentom od 44 Nm i 21+1 stepenom podešavanja obrtnog momenta, ova bušilica se lako prilagođava različitim materijalima poput drveta, metala ili plastike. Preciznost pri radu dodatno je poboljšana zahvaljujući ugrađenom LED osvetljenju, koje pruža jasnu vidljivost čak i u mračnim ili skučenim prostorima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Maks. obrtni moment (Nm): 44 Nm
  • Maks. obrtaji bez opterećenja (min⁻¹): 350 min⁻¹ – 1300 min⁻¹
  • Napon baterije (V): 20 V
  • Opseg stezne glave (mm): 1 mm – 10 mm
  • Obrtanje unazad: Da
  • Podešavanje obrtnog momenta: Da
  • Broj brzina: 2
  • Vrsta napajanja: Akumulatorsko
  • Prihvat alata ("): 1/4
  • Tip baterije: Li-Ion
  • Tip stezne glave: Brzostezna
spacer Obim isporuke
  • bez baterije i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pumpa za baštu JPV 1300B Automatic Elpumps
cena: 30.449,00 din
 detaljnije
Makita Glodalica za drvo RP1111C
cena: 47.990,00 din
 detaljnije
Kofer sa 12 klastera 2080/V12 Beta
akcija
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 208,00 din
169,00 din
akcija
TCT Specialized list testere za aluminijum 305mm x 30mm x 100z B-33358 Makita
TCT Specialized list testere za aluminijum 305mm x 30mm x 100z B-33358 Makita - proizvod na akciji cena: 15.176,00 din
13.390,00 din
Cepač za drva traktorski pogon LS10000/1300-PTO (10 Tona) GARDENmaster
Čeona brusilica-ravna 400W GD0601 MAKITA
Čeona brusilica-ravna  400W GD0601 MAKITA - proizvod na akciji cena: 13.290,00 din
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10 - proizvod na akciji cena: 12.064,00 din
Bosch GRW 140 Električni mešač-mikser 1400W 06011C4020
Bosch GRW 140 Električni mešač-mikser 1400W 06011C4020 - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta - proizvod na akciji cena: 13.800,00 din
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter - proizvod na akciji cena: 17.016,00 din
Ranac za alat C5 Beta
Ranac za alat C5 Beta - proizvod na akciji cena: 21.600,00 din
DeWalt DCK305P3T Aku set alata DCH273+DCG405+DCF887, 3x5Ah
DeWalt DCK305P3T Aku set alata DCH273+DCG405+DCF887, 3x5Ah - proizvod na akciji cena: 153.650,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 1/4 87 01 150
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 1/4 87 01 150 - proizvod na akciji cena: 4.427,00 din
DeWalt DCF620E1K Akumulatorski šauber za gips sa redenikom, 1x 1.7Ah PowerStack baterija
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL - proizvod na akciji cena: 279,00 din
List cirkulara drvo 165x40x20 A-86044 Makita
List cirkulara drvo 165x40x20 A-86044 Makita - proizvod na akciji cena: 2.298,00 din
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG - proizvod na akciji cena: 1.008,00 din
Robot kosačica Villager QUIX
Robot kosačica Villager QUIX - proizvod na akciji cena: 105.000,00 din
Makita list za testeru za sendvič panele 165x20x42Z B-63149
Makita list za testeru za sendvič panele 165x20x42Z B-63149 - proizvod na akciji cena: 9.803,00 din
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.488,00 din