  • Raider R20 Akumulatorska Bušilica 2-brzinska 10mm 50Nm 2Ah sa Koferom RDP-PCDI20 je visokokvalitetan alat dizajniran da pruži izvanredne performanse i fleksibilnost za razne zadatke u domaćinstvu i profesionalnom okruženju. Ova bušilica kombinuje snagu, preciznost i jednostavnost upotrebe, čineći je idealnim izborom za svakog korisnika.
  • R20 Akumulatorska Bušilica 2-brzinska 10mm 50Nm 2Ah sa Koferom RDP-PCDI20 predstavlja savršen balans između snage, fleksibilnosti i udobnosti. Sa mogućnostima preciznog podešavanja obrtnog momenta, brze promene smera rotacije, i ergonomski oblikovanom drškom, ova bušilica je stvorena da zadovolji potrebe kako profesionalnih majstora, tako i kućnih majstora.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prihvat alata ("): 1/4
  • Kapacitet glave (mm): 1 | 13 mm
  • Brzine: 2
  • Kapacitet baterije (Ah): 2 Ah
  • Nazivni napon (V): 20 V
  • Maksimalna učestalost udarca (min-1): 26400 min-1
  • Maksimalna brzina bez opterećenja (min-1): 440 | 1650 min-1
  • Maksimalni obrtni moment (Nm): 50 Nm
  • Tip nazivnog napona: Baterija
  • Tip baterije: Li-Ion
  • Tip stezne glave: Brzostezna
  • Povratni hod (Reverzibilno): Da
spacer Obim isporuke
  • baterija 2Ah
  • kofer
  • Punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Stolarski čekić OZ mini 520-13S-1 Irimo
cena: 1.337,00 din
 detaljnije
Račna profi 3/8" FESTA
Račna profi 3/8" FESTA
Račna profi 3/8" FESTAKvalitetna račna izradjena od CRV-aErgonomska drška za duži i lakši rad ...
cena: 2.122,00 din
 detaljnije
Akumulatorska brusilica ugaona VLN 4320 (1BSC) Fuse Villager - proizvod na akciji
Akumulatorska brusilica ugaona VLN 4320 (1BSC) Fuse Villager
akcija
Rezač cevi RAS P 50-110 REMS
Rezač cevi RAS P 50-110 REMS - proizvod na akciji cena: 38.246,00 din
31.440,00 din
akcija
Makita akumulatorski usisivač DCL286FZW
Makita akumulatorski usisivač DCL286FZW - proizvod na akciji cena: 25.490,00 din
Bosch GLL 2-15 G samonivelišući laser za linije sa zelenim zrakom; 2 linije
Hikoki akumulatorski duvač 18V RA18DA-W4Z Solo
Hikoki akumulatorski duvač 18V RA18DA-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 15.360,00 din
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000 - proizvod na akciji cena: 43.406,00 din
Bosch List univerzalne testere S 1130 CF Endurance za Heavy Metal
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm - proizvod na akciji cena: 22.714,00 din