  • Dizel silent agregat za struju KDE11000STA Garden Master – Tih i Ekonomičan Izvor Energije
  • Opremljen ATS priključkom, agregat se može automatski pokrenuti u slučaju nestanka struje, pružajući kontinuiranu isporuku energije bez prekida. Digitalni voltmetar sa brojačem sati rada omogućava korisnicima preciznu kontrolu nad ključnim parametrima, dok 12V izlaz za punjenje akumulatora daje dodatnu funkcionalnost.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Izlazna snaga: 10,0 kW – Pruža dovoljno energije za napajanje većih uređaja u industrijskim i domaćim uslovima.
  • Napon: 240/380 V, 50 Hz – Standardni trofazni napon za široku primenu u profesionalnim radnim uslovima.
  • Zapremina motora: 667 cm³ – Snažan motor koji osigurava dug rad bez opterećenja.
  • Snaga motora: 14,3 KS – Omogućava rad agregata bez naprezanja pri velikim opterećenjima.
  • Vrsta goriva: Dizel – Gorivo visokog energetskog kapaciteta, idealno za dugotrajne zadatke.
  • Ulje u motoru: 2 L – Optimalna količina ulja za nesmetan rad i zaštitu motora od habanja.
  • Sistem pokretanja: Elektro start – Jednostavno i brzo pokretanje bez manuelnog startovanja.
  • 12V izlaz za punjenje akumulatora: Da – Dodatna pogodnost za punjenje baterija dok agregat radi.
  • Utičnice: 1 monofazna šuko + 1 trofazna industrijska – Omogućava povezivanje različitih uređaja.
  • ATS priključak: Da – Omogućava automatsko pokretanje u slučaju nestanka struje.
  • Dimenzije: 1125 x 930 x 680 mm – Kompaktan dizajn sa odličnim performansama.
  • Težina: 185 kg – Stabilan uređaj, lako prenosiv uz odgovarajuću opremu.
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Garnitura nasadnih ključeva 1/2", 32 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji
Garnitura nasadnih ključeva 1/2", 32 kom. KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 1/2", 32 kom. KS TOOLS Visoko polirani, hromirani, 32 kom. ...
cena: 26.400,00 din
10.990,00 din
 detaljnije
Burgija HSS-G dupla 4.20 x 55mm RUKO
Burgija HSS-G dupla 4.20 x 55mm RUKOBurgija HSS-G DUPLA RUKO je ekstra kratka i stabilna standardna burgija, savršena za montažne radove u tan ...
cena: 150,00 din
 detaljnije
Šrafciger 75mm PH0 Modeco
Šrafciger 75mm PH0 Modeco
Šrafciger 75mm PH0 ModecoInduktivno kaljeni vrh tvrdoće ~ 54 HRCNamagnetisan vrhChrome - Vanadium čelikErgonomična trokomponentna drška ...
akcija
Bosch ProPruner akumulatorske makaze za orezivanje, 2x3.0Ah
Bosch ProPruner akumulatorske makaze za orezivanje, 2x3.0Ah - proizvod na akciji cena: 34.820,00 din
26.990,00 din
akcija
Pneumatska ručica 1/4″ 68Nm 1922P1 Beta
Pneumatska ručica 1/4″ 68Nm 1922P1 Beta - proizvod na akciji cena: 41.550,00 din
Makita list testere za drvo MAKBlade Plus 260X30x60z B-32801
Makita list testere za drvo MAKBlade Plus 260X30x60z B-32801 - proizvod na akciji cena: 7.396,00 din
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA - proizvod na akciji cena: 32.490,00 din
Set alata od 116 delova u koferu 2046E/C116 Beta
Set alata od 116 delova u koferu 2046E/C116 Beta - proizvod na akciji cena: 48.450,00 din
Klešta kombinovana multi drška 160mm 03 02 160 KNIPEX
Klešta kombinovana multi drška 160mm 03 02 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.189,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 2m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 2m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 3.285,00 din
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.607,00 din
Punjač akumulatora Hogert HT8G613 12V
Punjač akumulatora Hogert HT8G613 12V - proizvod na akciji cena: 15.723,00 din
Usisivač 20l 1200W 1870 Beta
Usisivač 20l 1200W 1870 Beta - proizvod na akciji cena: 36.900,00 din
DeWalt DWST08330-1 kutija za alat sa tri fioke, ToughSystem® 2.0
Makaze voćarske 180mm WINLAND
Makaze voćarske 180mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Bosch baterije 3x GBA 18V 5.0 Ah + punjač GAL 18V-40 Set alata
Bosch baterije 3x GBA 18V 5.0 Ah + punjač GAL 18V-40 Set alata - proizvod na akciji cena: 42.415,00 din
Ugaona brusilica sa potenciometrom GWS 9-125 S 125mm Bosch
Ugaona brusilica sa potenciometrom GWS 9-125 S 125mm Bosch - proizvod na akciji cena: 11.455,00 din
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket
Makaze za grane 60cm 6011/A Falket - proizvod na akciji cena: 11.016,00 din
Rezač cevi 3-30mm Cu BETA
Rezač cevi 3-30mm Cu BETA - proizvod na akciji cena: 5.100,00 din
Proxxon LG/A2 brzi punjač za Li/A2 litijum-jonsku bateriju
Proxxon LG/A2 brzi punjač za Li/A2 litijum-jonsku bateriju - proizvod na akciji cena: 5.748,00 din
Silk za trimer 3.0mm X 1007m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager
Silk za trimer 3.0mm X 1007m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din