  • Dubinska pumpa 750 W Actun FIRST SPU 4.04-09-B/XI4-50-1-230 Wilo
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Wilo
Proizvođač: Wilo
Šifra proizvoda: 6083335
Opis i namena proizvoda
  • Hlađenje motora se vrši pumpanim fluidom.
  • Iz tog razloga agregat mora uvek potopljen da se pušta u rad.
  • Za horizontalnu instalaciju je neophodan plašt za hlađenje.
  • Kompletno montirana hidraulika sa motorom
  • Montiran potopivi kratki kabl od 2/2,5 m
  • Uputstvo za instalaciju i upotrebu
spacer Karakteristike proizvoda
  • Indeks minimalne efikasnosti (MEI): 0.7
  • Maksimalni radni pritisak PN: 6 bar
  • Maks. sadržaj peska: 150
  • Maks. dubina uranjanja: 200.00 m
  • Napor maks. H: 57.00 m
  • Min. temperatura fluida Tmin: 3 °C
  • Maks. temperatura fluida Tmax: 30 °C
  • Indeks energetske efikasnosti (EEI): 0.70
  • Mrežni priključak: 1~230 V, 50 Hz
  • Nominalna snaga motora P2: 0.75 kW
  • Nominalni broj obrtaja n: 2905 1/min
  • Nominalna struja IN: 5.70 A
  • Polazna struja I: 25 A
  • Vrsta uključivanja: Direktno (D)
  • Faktor snage cos φ: 0.95
  • Maks. broj uključivanja t: 20 1/h
  • Klasa zaštite motora: IP68
  • Prečnik motora DM: 102 mm
  • Min. protok kod motora m/s: 0.2 m/s
  • Dužina priključnog kabla: 2.0 m
  • Poprečni presek kabla: 4G1,5 mm²
  • Kućište pumpe: 1.4301
  • Radno kolo: PPE
  • Vratilo: 1.4021
  • Materijal motora: 1.4301
  • Cevni priključak sa potisne strane: Rp 1¼
  • Neto težina oko: 14 kg
  • Merna dužina sa ambalažom: 1120 mm
  • Visina sa ambalažom: 120 mm
  • Širina sa ambalažom: 120 mm
spacer Obim isporuke
  • Sanduk
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Wiha 26893 Set moment odvijača TorqueVario®-S mešovito
cena: 23.653,00 din
 detaljnije
DCK FFBL2020 baterija – 20V, 2,0 Ah
Baterija DCK FFBL2020 kapaciteta 2,0 Ah i napona 20V MAX predstavlja kompaktan i pouzdan izvor energije za sve akumulatorske alate iz DCK 20V platform ...
cena: 3.044,00 din
 detaljnije
Bahco set zeger klešta 9938
Bahco set zeger klešta 9938
akcija
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10
Knipex trodelni komplet klešta "Power set" 00 20 10 - proizvod na akciji cena: 12.064,00 din
9.350,00 din
akcija
Fiskars ašov 1066716 116cm
Fiskars ašov 1066716 116cm - proizvod na akciji cena: 2.834,00 din
2.190,00 din
Spiralno crevo 9m 1915B-8x12 Beta
Spiralno crevo 9m 1915B-8x12 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Makita list cirkulara za metal 305X25.4/60Z
Makita list cirkulara za metal 305X25.4/60Z - proizvod na akciji cena: 20.526,00 din
Makita GA5030RSP3 električna ugaona brusilica
Makita GA5030RSP3 električna ugaona brusilica - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.373,00 din
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch - proizvod na akciji cena: 45.645,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL - proizvod na akciji cena: 1.631,00 din