  • Električna bušilica vibraciona GMC COD850-2MPK
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 1 Godina ( Originalno pakovanje )
   GMC
Proizvođač: GMC
Šifra proizvoda: 601048WH
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon: 230 V / 50 Hz -
  • Snaga: 850 W -
  • Broj obrtaja praznog hoda: · I: 0-1.100 o/min · II: 0-2.800 o/min -
  • Broj udaraca u minuti: · I: 0-17.600 · II: 0-44.800 -
  • Prihvat burgije: 1.5-13 mm samostežuća glava -
  • Prečnici bušenja: · Zid: 13 mm · Čelik: 13 mm · Drvo: 30 mm -
  • Težina: 2.5kg -
  • Dužina mrežnog kabla: 3 m
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ viljuškasti 110/1 5 x 5.5 UNIOR
cena: 537,00 din
 detaljnije
Makaze voćarske 210mm PS 123 Villager
Makaze voćarske 210mm PS 123 VillagerVoćarske makaze PS 123 Villager idealne su za precizno orezivanje i sečenje manjih grana u vrtu i voćnjaku. O ...