  • Električna čekić-bušilica SDS+, 1050W – RYOBI RSDS1050-K
Unesite Vaš E-mail:
cena: 17.242,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 7,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RSDS1050-K
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RSDS1050-K je moćna električna čekić-bušilica sa pneumatskim udarnim mehanizmom i energijom udara do 3,6 J, idealna za rad na zahtevnim projektima u betonu i kamenu. Opremljena motorom snage 1050 W, pruža izuzetnu efikasnost uz maksimalnu pouzdanost. Dizajn u L-obliku omogućava lakši pristup i optimalnu kontrolu pri radu.
  • Motor od 1050 W: Postiže do 950 obrtaja i 4000 udaraca u minuti.
  • 3 funkcije rada:
  •     Bušenje
  •     Bušenje sa udarom
  •     Štemovanje dletom
  • Maksimalni prečnik bušenja:
  •     Beton: 26 mm
  • SDS Plus sistem: Brza i jednostavna zamena burgija bez alata.
  • Izvanredne performanse za teške zadatke u građevinarstvu.
  • Ergonomski GripZone™ dizajn za siguran i udoban rad.
  • Višenamenska upotreba sa tri režima rada
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1050 W
  • Napon: 230 V
  • Tip stezne glave: SDS Plus
  • Broj obrtaja: 0–950 ob/min
  • Broj udaraca: 0–4000 ud/min
  • Udarna energija: 3,6 J
  • Težina: 7 kg
spacer Obim isporuke
  • Plastični kofer
  • Burgije:
  •     8 x 150 mm
  •     10 x 150 mm
  •     12 x 150 mm
  • 1 kom. špicasto dleto
  • 1 kom. ravno dleto
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Gumeni čekić 90mm, 34cm Festa
Gumeni čekić 90mm, 34cm Festa
Gumeni čekić 90mm, 34cm FestaGumeni čekić od 90 mm ima cevastu ručku koja prigušuje neželjene vibracije i gumenu glavu za sve mehaničk ...
cena: 1.360,00 din
 detaljnije
Filter ABEK2P3 R za zaštitne maske BLS425
 detaljnije
Set za održavanje 110990 Fiskars
akcija
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia - proizvod na akciji cena: 175.014,00 din
166.259,00 din
akcija
Aku bušilica odvijač IXES C-DD45-X Scheppach
Aku bušilica odvijač IXES C-DD45-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
4.990,00 din
Odvijač NI pljosnati 605NI 0,4 x 2,0 UNIOR
Odvijač NI pljosnati 605NI 0,4 x 2,0 UNIOR - proizvod na akciji cena: 230,00 din
Burgija za drvo Twist 5.0x52/86 Irwin
Burgija za drvo Twist 5.0x52/86 Irwin - proizvod na akciji cena: 110,00 din
Makita stoni cirkular za metal M2402B 2200 W
Makita stoni cirkular za metal M2402B 2200 W - proizvod na akciji cena: 37.990,00 din
Dizalica krokodil nosivosti 3t 3033E/3T Beta
Dizalica krokodil nosivosti 3t 3033E/3T Beta - proizvod na akciji cena: 62.850,00 din
Proxxon akumulatorska bušalica/glodalica IBS/A
Proxxon akumulatorska bušalica/glodalica IBS/A - proizvod na akciji cena: 26.388,00 din
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON - proizvod na akciji cena: 1.980,00 din