Šifra proizvoda: RSDS800-K
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RSDS800-K je visokokvalitetna električna čekić-bušilica, savršena za zahtevne zadatke u betonu, kamenu i drugim tvrdim materijalima. Sa snagom od 800 W i pneumatskim udarnim mehanizmom, omogućava energiju udara do 2,95 J (prema EPTA standardu). Dizajnirana je za profesionalne i kućne projekte, obezbeđujući preciznost i snagu potrebnu za efikasno bušenje i štemovanje.
  • Motor od 800 W: Obezbeđuje odličan balans između snage i efikasnosti.
  • 4 režima rada:
  •     Bušenje
  •     Udarno bušenje
  •     Štemovanje dletom
  •     Zaključavanje ugla dleta
  • Kompaktan L-dizajn: Omogućava bolju kontrolu i pristup tesnim prostorima.
  • LED osvetljenje: Osigurava jasnoću i preciznost rada čak i u slabo osvetljenim prostorima.
  • Pogodna za različite zadatke – bušenje, štemovanje i obradu tvrdih materijala.
  • Izdržljiv motor i pneumatski mehanizam za dugotrajan rad.
  • Ergonomski dizajn sa GripZone™ gumiranom ručkom za udoban i siguran rad.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 800 W
  • Napon: 230 V
  • Tip stezne glave: SDS+
  • Broj obrtaja: 0–1450 ob/min
  • Broj udaraca: 0–5000 udaraca/min
  • Maksimalni prečnik bušenja:
  •     Beton: 28 mm
  •     Čelik: 13 mm
  •     Drvo: 32 mm
  • Težina: 3,4 kg
spacer Obim isporuke
  • Plastični kofer
  • 6mm SDS-plus burgija
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Lovačka čizma Canada 91568 br 45 Tigar
cena: 5.993,00 din
 detaljnije
Brusilica rotaciona u koferu FSX 200 Intec METABO
cena: 9.588,00 din
 detaljnije
Ključevi cevasti u kartonskoj kutiji 215/2CB Unior
akcija
REMS 113500 Rezač cevi 64-120mm
REMS 113500 Rezač cevi 64-120mm - proizvod na akciji cena: 43.881,00 din
41.180,00 din
akcija
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001 - proizvod na akciji cena: 45.067,00 din
34.930,00 din
List za testeru od tvrdog metala, 136/10mm sa 24 zubaca Makita
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180Z Makita
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180Z Makita - proizvod na akciji cena: 29.190,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.570,00 din
Knipex 16 50 145 SB Nož za skidanje izolacije 3u1 sa funkcijom krckalice
Delta vibraciona brusilica VLP 150 Villager
Delta vibraciona brusilica VLP 150 Villager - proizvod na akciji cena: 4.724,00 din
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta - proizvod na akciji cena: 13.431,00 din
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN - proizvod na akciji cena: 84,00 din
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
Akumulatorska bušilica - odvrtač XGT DF001GZ Makita
Akumulatorska bušilica - odvrtač XGT DF001GZ Makita - proizvod na akciji cena: 41.190,00 din
Senco FinishPro10 pneumatski pištolj za eksere bez glave, 12-25mm
FIELDMANN FDRM 201601-E Električni ručni mikser 1600W
FIELDMANN FDRM 201601-E Električni ručni mikser 1600W - proizvod na akciji cena: 11.695,00 din
Fieldmann FZR 2031-E Električna kosilica za travu 1300W
Fieldmann FZR 2031-E Električna kosilica za travu 1300W - proizvod na akciji cena: 9.746,00 din
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W - proizvod na akciji cena: 6.367,00 din