  • Električna vibraciona bušilica DV20VB2-WS Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: DV20VB2-WS
Opis i namena proizvoda
  • Naslednik modela DV18V uz poboljššanja: nazivna snaga 790 W and kapacitet bušenja u beton od 20 mm
  • Kompaktna i lagana: 333 mm  2.2 kg
  • Velika brzina buššenja
  • 2 brzine rada
  • Soft grip ručka
  • Veliki prekidač s točkićem za regulaciju broja okretaja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max prečnik busenja u Čelik 13 mm, Beton 20 mm, Drvo 40 mm
  • Nazivna snaga 790 W
  • Izlazna snaga 510 W
  • Broj obrtaja u praznom hodu
  • 1. brzina
  • 0-1.000/min
  • 2. brzina
  • 0-3.000/min
  • Max obrtni moment 54 Nm
  • Kapacitet stezne glave 1,5 - 13 mm
  • Stezne glava 1/2" x 20 UN
  • Prečnik vrata vretena 43 mm
  • Težina 2,2 kg
spacer Obim isporuke
  • Ručka
  • Graničnik
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kofer za alat semi profi alu 20" Patrol
Kofer za alat semi profi alu 20" PatrolStuff ručka, Stuff aluminijumska kopča, duboka kaseta, rupa za katanac, profi organizer. ...
cena: 1.992,00 din
 detaljnije
Ekseri - municija za pneumatsku heftalicu 45mm villager ( 1000 kom.)
Odgovara za pneumatsku heftalicu  COMBI VAT 50/9040 VILLAGER.Dužina eksera 45 mm. ...
cena: 378,00 din
 detaljnije
Ultra zvučni daljinometar DM-01 CEM
akcija
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica - proizvod na akciji cena: 13.426,00 din
10.450,00 din
akcija
Pneumatska reverzibilna ručica 1921M2 Beta
Pneumatska reverzibilna ručica 1921M2 Beta - proizvod na akciji cena: 34.382,00 din
25.704,00 din
Kablovi za startovanje 300A 2,5m
Kablovi za startovanje  300A 2,5m - proizvod na akciji cena: 1.030,00 din
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO - proizvod na akciji cena: 396,00 din
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din
Ručni alat za vezivanje voća i povrća VTM 1
Ručni alat za vezivanje voća i povrća VTM 1 - proizvod na akciji cena: 3.149,00 din
Hogert HT7G150 bit set 107 komada – EVA organizator, S2 čelik, šrafcigerski nastavci
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch - proizvod na akciji cena: 45.645,00 din
DeWalt aku duvač 18V DCV100
DeWalt aku duvač 18V DCV100 - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
Kapro endoskop kamera Deep Vision K397
Kapro endoskop kamera Deep Vision K397 - proizvod na akciji cena: 23.652,00 din
DeWalt DCB118 punjač baterija 18/54 V
DeWalt DCB118 punjač baterija 18/54 V - proizvod na akciji cena: 16.884,00 din
Bosch Inspekciona kamera UniversalInspect, 0603687001
Bosch Inspekciona kamera UniversalInspect, 0603687001 - proizvod na akciji cena: 14.293,00 din
DeWalt DCK384P2T Aku set alata brusilica, šrafilica i udarni odvijač
Knipex alat za skidanje izolacije sa UTP i STP kablova 16 65 125 SB
Burgija za beton SDSplus 16/300/250 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 16/300/250 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 830,00 din
DeWALT Radio AC/DC DCR019
DeWALT Radio AC/DC DCR019 - proizvod na akciji cena: 25.883,00 din
Bosch GST 18V-155 SC Professional akumulatorska ubodna testera (Solo)
Bosch GST 18V-155 SC Professional akumulatorska ubodna testera (Solo) - proizvod na akciji cena: 41.373,00 din
Bosch GDS 18V-1600 HC Akumulatorski udarni odvrtač bez baterije i punjača 06019M1000
Bosch GDS 18V-1600 HC Akumulatorski udarni odvrtač bez baterije i punjača 06019M1000 - proizvod na akciji cena: 51.342,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 176,00 din