  • Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDS+ DH26PB-WS Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju za fizička lica Servis
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: DH26PB-WS
Opis i namena proizvoda
  • SDS-plus prihvat alata
  • 3 načina rada - bušenje, udarno bušenje i štemovanje
  • Kompaktan i lagan
  • Broj okretaja u praznom hodu: 0 - 1,100/min.
  • Lagana izmena alata
  • Gotovo duplo duži radni vek zahvaljujući novom mehanizmu za štemovanje
  • UVP sistem smanjuje za trećinu nivo vibracija
  • Veliki prekidač za izmenu načina rada postavljen je bočno radi lakšeg korišćenja
  • Meka ručka pokrivena polimerom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max prečnik svrdla u beton 26 mm
  • Max prečnik bušenja u beton krunom 50 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku 16 mm
  • Prečnik bušenja u drvo 3,2 mm
  • Nazivna snaga 830 W
  • Broj obrtaja u praznom hodu 0-1.100/min
  • Broj udaraca pri opterećenju 0-4.300/min
  • Dužina 367 mm
  • Energija udarca 3,2 J
  • Težina 2,8 kg
spacer Obim isporuke
  • bočna ručka
  • kofer
  • graničnik dubine
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključevi lulasti, dvostrani u kartonskoj kutiji 176CB UNIOR
cena: 50.246,00 din
 detaljnije
Zaštitne rukavice gradjevinarske Best 10
Zaštitne rukavice gradjevinarske Best 10Podloga: pamukManžetna: pletenaNorma: EN 420, EN 388 ...
cena: 234,00 din
 detaljnije
Kombinovani ključ brzi 13mm NEO TOOLS
akcija
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita - proizvod na akciji cena: 6.490,00 din
5.726,00 din
akcija
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS - proizvod na akciji cena: 29.856,00 din
25.530,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS - proizvod na akciji cena: 12.931,00 din
Makaze voćarske 180mm WINLAND
Makaze voćarske 180mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z - proizvod na akciji cena: 7.931,00 din
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco - proizvod na akciji cena: 479,00 din
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm - proizvod na akciji cena: 15.305,00 din
8-delni set inbus odvijača na L ručici Proxxon
8-delni set inbus odvijača na L ručici Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.590,00 din
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah - proizvod na akciji cena: 16.873,00 din
Black&Decker REVDS12C Akumulatorska šlajferica, 12V
Black&Decker REVDS12C Akumulatorska šlajferica, 12V - proizvod na akciji cena: 5.325,00 din
Makaze za grane 100cm 10006 Falket
Makaze za grane 100cm 10006 Falket - proizvod na akciji cena: 7.344,00 din
Fiskars SP 240 makaze za povrće i cveće 1063327
Fiskars SP 240 makaze za povrće i cveće 1063327 - proizvod na akciji cena: 1.360,00 din
Klešta vodoinstalaterska 86 03 300mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 300mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 12.518,00 din