  • GUDE automatski punjač akumulatora GAB 12V / 6V-10A-BOOST
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   GUDE
Proizvođač: GUDE
Šifra proizvoda: GD 85142
Opis i namena proizvoda
  • Automatski punjač baterija GAB 12V / 6V-10A-BOOST GUDE
  • Gude punjač baterija GAB 12V / 6V-10A-BOOST je inteligentni punjač baterija koji je kontrolisan mikroprocesorom pogodan za sve uobičajene tipove akumulatora vozila. Rad punjača je jednostavan, samo morate da izaberete između napona baterije 6V i 12V. Suštinska karakteristika punjača baterija je njegovo nežno punjenje, tako da se maksimalnom snagom postiže što duži vek trajanja baterije. Pored toga, ima niz mehanizama tehničke zaštite i nege, kao što su automatsko punjenje i zaštita od kratkog spoja. Funkcija protočnog punjenja omogućava nežno punjenje baterija koje se napajaju sezonski kako bi ih zaštitile od prekomernog pražnjenja tokom dužeg vremenskog perioda. Zahvaljujući potpuno izolovanim terminalima baterije, punjač se može lako i bezbedno povezati. LED displej na prvi pogled pokazuje u kom je stanju napunjenosti baterija i u kom režimu se puni. Gude punjač baterija ima funkciju BOOST za punjenje baterije na kratko (300s) sa 10A.
  • Jednostavna za upotrebu inverterska tehnologija
  • 6-stepeni proces punjenja koji štedi bateriju
  • Za sve uobičajene tipove baterija od 6V i 12V
  • BOOST funkcija 10A-300 sekundi
  • Funkcija brzog punjenja kao brzi početak
  • Direktno punjenje baterije spojene u vozilu
  • Automatsko isključivanje punjenja
  • Zaštita od obrnutog polariteta i zaštita od kratkog spoja
  • Izolovana klešta
  • Kontrola temperature tokom punjenja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nazivni napon: 230 V
  • Frekvencija: 50 Hz
  • Izlazni napon: 6 / 12 V
  • Nazivna snaga: 250 W
  • Efektivna struja punjenja: 6V: 2/5 A | 12V: 2/5/10 A
  • Kapacitet baterije: 6V: 2-150 | Ah 12V: 2-300 Ah
  • Dužina: 202 mm
  • Širina: 141 mm
  • Visina: 218 mm
  • Dimenzija pakovanja (D:V:Š): 206 x 223 x 145 mm
  • Neto težina: 1,23 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Čekić bravarski 300gr TOPEX
Čekić bravarski 300gr TOPEX
cena: 789,00 din
 detaljnije
Burgija HSS- CO  MK 3  DIN 345 fi 30.00 Ruko
cena: 19.036,00 din
 detaljnije
Krunasto glodalo 38x30mm HSS sa Weldon prihvatom (3/4") Ruko
Krunasto glodalo 38x30mm HSS sa Weldon prihvatom (3/4") RukoMože se koristiti u svim mašinama za stubno bušenje i magnetnih bu&sca ...
akcija
Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA
Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA - proizvod na akciji cena: 7.758,00 din
6.990,00 din
akcija
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova - proizvod na akciji cena: 31.068,00 din
28.893,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Black & Decker BXACC0042 rotirajuća četka za perače pod pritiskom
Kruna za bušenje SDS-max, jednodelna BOSCH
Kruna za bušenje SDS-max, jednodelna BOSCH - proizvod na akciji cena: 62.044,00 din
Dijamantska ploča rezna 115mm segmentna Womax
Dijamantska ploča rezna 115mm segmentna Womax - proizvod na akciji cena: 426,00 din
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220 - proizvod na akciji cena: 31.569,00 din
Krunasta testera Bi-metal 38mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 38mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.011,00 din
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
Bosch akumulatorska potapajuća pumpa GardenPump 18
Bosch akumulatorska potapajuća pumpa GardenPump 18 - proizvod na akciji cena: 14.933,00 din
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača - proizvod na akciji cena: 6.816,00 din
Magnetna bušilica HB350 Makita
Magnetna bušilica HB350 Makita - proizvod na akciji cena: 122.690,00 din
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni - proizvod na akciji cena: 30.996,00 din
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm - proizvod na akciji cena: 73.500,00 din
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XXL
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XXL - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm - proizvod na akciji cena: 23.148,00 din
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta - proizvod na akciji cena: 92.850,00 din