Šifra proizvoda: IE-AC1500-50
Opis i namena proizvoda
  • ISKRA ERO kompresor IE-AC1500-50 predstavlja odličan izbor za sve koji žele pouzdan, praktičan i kompaktan uređaj za kućnu radionicu, garažu ili hobi upotrebu, pružajući dovoljno snage za širok spektar pneumatskih alata. Sa motorom od 1500 W i rezervoarom zapremine 50 litara, ovaj klipni kompresor obezbeđuje stabilan radni pritisak do maksimalnih 8 bara i snagu usisavanja od 210 l/min, što mu omogućava da bez problema napaja pištolje za duvanje, manje pneumatske alate, pa čak i farbarske pištolje. Zahvaljujući dva priključka, moguće je istovremeno koristiti dva alata, čime se povećava efikasnost rada. Kompaktan je, lako se pomera zahvaljujući ugrađenim točkićima i praktičnoj ručki, i ne zauzima mnogo prostora. Ugrađeni sigurnosni sistem štiti uređaj od preopterećenja, dok pregledni manometar omogućava stalnu kontrolu pritiska. Sa masom od svega 24 kg i brzinom pumpe od 2800 min⁻¹, ISKRA IE-AC1500-50 je pouzdan i dugotrajan partner za sve vaše potrebe.
  • Tip: Klipni kompresor
  • Napajanje: 230 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 1500 W
  • Brzina pumpe: 2800 min⁻¹
  • Zapremina rezervoara: 50 l
  • Snaga usisavanja: 210 l/min
  • Radni pritisak: Maks. 8 bara
  • IP zaštita: IP20
  • Masa: 24 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Agregat za struju 5.5KW BGB6000 Bormann
cena: 117.420,00 din
 detaljnije
Pneumatska ugaona brusilica DW 125 METABO
cena: 22.368,00 din
 detaljnije
Makaze za lim IDEAL 568L/7P 250mm UNIOR
Makaze za lim IDEAL 568L/7P 250mm UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovanerezne ivice induktivno kaljene na ca. 62 HRCkovane, potpuno pobolj&sca ...
akcija
Udarni viljuškasti ključ 41mm KS TOOLS
Udarni viljuškasti ključ 41mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.560,00 din
2.690,00 din
akcija
Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju GTB 12V-11 Professional Solo Bosch
Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju GTB 12V-11 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.742,00 din
15.310,00 din
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
DeWalt DT43972 Rezni disk za inox 125x22mm, 10 komada
DeWalt DT43972 Rezni disk za inox 125x22mm, 10 komada - proizvod na akciji cena: 1.178,00 din
Hikoki WH36DC Akumulatorski udarni zavrtač 1/4" 36V Hitachi
Hikoki WH36DC Akumulatorski udarni zavrtač 1/4" 36V Hitachi - proizvod na akciji cena: 40.668,00 din
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250 - proizvod na akciji cena: 8.545,00 din
Pištolj za silikon BETA
Pištolj za silikon BETA - proizvod na akciji cena: 2.205,00 din
Kapro set - laserski nivelator zeleni 872G + laserski daljinomer K872G363
Set nasadnih ključeva 3/8" 14-21mm 7 kom. KS TOOLS
Set nasadnih ključeva 3/8" 14-21mm 7 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.480,00 din
Hogert HT3B548 Hidraulične makaze, 4-16 mm
Hogert HT3B548 Hidraulične makaze, 4-16 mm - proizvod na akciji cena: 12.748,00 din
Wiha 43465 Set alata slimVario® Električarski, 32 dela sa torbicom
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E - proizvod na akciji cena: 55.572,00 din
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 59.712,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S Mini REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S Mini REMS - proizvod na akciji cena: 9.051,00 din
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din