Šifra proizvoda: UH013GM101
Opis i namena proizvoda
  • Makita akumulatorske makaze za živu ogradu UH013GM101
  • Zaranjajući u tehničke detalje, Makita UH013GM101 se može pohvaliti sa 40V maksimalnim XGT baterijama, dostupnim u kapacitetima od 2,5 Ah i 4,0 Ah. Tehnologija Li-ion baterija obezbeđuje duže vreme rada i konstantan izlaz snage, što je neophodno za obimne baštovanske poslove.
  • Dužina sečiva od 600 mm omogućava efikasno sečenje većih površina, dok kapacitet za obradu grana debljine do 23,5 mm čini alat svestranim za različite vrste živih ograda. Performanse su dodatno poboljšane sa tri opcije brzine, pružajući fleksibilnost na osnovu prirode zadatka.
  • Dimenzije alata (1,085x270x168 mm) savršeno balansiraju između funkcionalnosti i prenosivosti. Težina od samo 4,5 kg čini ga dovoljno laganom za produženu upotrebu bez izazivanja napora, ali dovoljno robustnom da se nosi sa teškim zadacima orezivanja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 40 V max - XGT
  • Kapacitet akumulatora 2,5 / 4,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Broj hodova (1./2./3.) 2.000/3.600/5.000 min-1
  • Dužina noža 600 mm
  • Najveća debljina grana 23,5 mm
  • Buka: zvučni pritisak 80,0 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga 91,0 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)3,0 dB(A)
  • Vibracije: stražnja drška 2,5 m/s²
  • Vibracije: prednja drška 2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V) 1.085x270x168 mm
  • Težina prema EPTA –i 4,5 kg
spacer Obim isporuke
  • Punjač za akumulator DC40RA
  • Akumulator 1 x BL4040
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Gardena ručna cilindrična kosilica 400
cena: 29.371,00 din
 detaljnije
Centrifugalna priključna pumpa za navodnjavanje za Elektro AM 1200
Pumpa za navodnjavanje sa priključcima za različite vrste pogona ...
cena: 42.120,00 din
 detaljnije
Spiralna burgija za drvo 20x450mm Makita
Spiralna burgija za drvo 20x450mm MakitaSpiralne burgije za 13 mm futere za bušenjeSpiralne burgije pogodne za duboko, čisto i brzo bušenje, zahval ...
akcija
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
4.430,00 din
akcija
Ugaona brusilica 230 mm, 2200 W DWE492 Dewalt
Ugaona brusilica 230 mm, 2200 W DWE492 Dewalt - proizvod na akciji cena: 26.110,00 din