  • Potapajuća pumpa za čistu vodu FVC2001-EC Fieldmann
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Fieldmann
Proizvođač: Fieldmann
Šifra proizvoda: FVC2001-EC
Opis i namena proizvoda
  • Potopna pumpa za čistu vodu, snage 250W. FVC 2001-EC može se koristiti za čistu vodu iz cisterne, bazena, bačvi itd. - u samo jednom satu pumpa može ispumpati do 5000 litara čiste vode.
  • Voda koja se ispumpava može biti imati maksimalnu temperaturu od 35 ° C iz dubine do 5 metara sa maksimalnom visinom isporuke vode do  6 metara, a veličina čvrstih čestica u uzlaznoj putanji vode ne sme prelaziti 5 mm.
  • Kabl za napajanje je 10 metara.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Pogon 230 V
  • Snaga 250 W
  • Maksimalni protok   5000 l/hod
  • Maksimalna visina 6 m
  • Maksimalna dubina 5 m
  • Maksimalna veličina čestica 5 mm
  • Maksimalna temperatura 35 °C
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ nasadni sa unutrašnjim TX profilom, prihvat 3/8" 237/1 E11 UNIOR
cena: 699,00 din
 detaljnije
Zaštitni unutrašnji deo za masku KWH
cena: 89,00 din
 detaljnije
Akumulator-Baterija 12V 9Ah HRL9-12 BB Battery terminal T2
HRL9-12 VRLA baterija 12V 8Ah – pouzdano napajanje za UPS i industrijsku opremuHRL9-12 VRLA baterija predstavlja visokokvalitetno rešenje ...
akcija
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P35 Rems
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P35 Rems - proizvod na akciji cena: 10.093,00 din
8.460,00 din
akcija
Proxxon set rezervnih noževa za električni rezbarski nož MSG – 5 komada
5.390,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.525,00 din
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-16 REMS
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-16 REMS - proizvod na akciji cena: 4.654,00 din
DeWALT kolica za alat DWST83295-1
DeWALT kolica za alat DWST83295-1 - proizvod na akciji cena: 22.828,00 din
Kofer za alat WIDW 16" Keter
Kofer za alat WIDW 16" Keter - proizvod na akciji cena: 3.488,00 din
DeWalt DT2053 list testere za ubodnu testeru 100 mm (5 komada)
DeWalt DT2053 list testere za ubodnu testeru 100 mm (5 komada) - proizvod na akciji cena: 1.084,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 55 1000V 5.5x125mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 55 1000V 5.5x125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.507,00 din
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ
Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ - proizvod na akciji cena: 22.992,00 din
Knipex krimp klešta za COAX, BNC i TNC konektore 97 52 10
Knipex krimp klešta za COAX, BNC i TNC konektore 97 52 10 - proizvod na akciji cena: 30.269,00 din
FIELDMANN FZN 6005-E Električni teleskopski trimer za živu ogradu
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.314,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Fen za vreli vazduh u koferu sa priborom KX2001K Black & Decker
Beorol testera ubodna za drvo obrnuti zupci profi 100mm 5/1
Beorol testera ubodna za drvo obrnuti zupci profi 100mm 5/1 - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DA-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DA-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 23.292,00 din
Knipex stolarska klešta 225mm 50 01 225
Knipex stolarska klešta 225mm 50 01 225 - proizvod na akciji cena: 3.282,00 din
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200 - proizvod na akciji cena: 5.036,00 din