  • Potapajuća pumpa za prljavu vodu FVC2003-EK Fieldmann
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Fieldmann
Proizvođač: Fieldmann
Šifra proizvoda: FVC2003-EK
Opis i namena proizvoda
  • FVC 2003 -EK potapajuća pumpa snage 400W može da se koristi za pumpanje otpadnih voda iz poplavljenih područja, septičkih jama, cisterni za vodu, bazena, itd
  • Za samo jedan sat može da pumpa i do 7500 litara vode.
  • Voda može da se pumpa sa maksimalnom temperaturom od 35 ° C sa dubine do 5 metara, sa maksimalnom isporukom do visine od 5 metara, dok je veličina čvrstih čestica u vodi ne sme da pređe 35 mm. Kabl za napajanje je dug 10 metara .
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska ploča za granit 300x2.6x35 Premium Tyrolit
Izuzetno pogodna za sečenje granita i tvrdih materijalaUključeni reduciri 30 i 25.4 mmšifra 34221327 ...
cena: 23.990,00 din
 detaljnije
Set odvijača VDE TDI PH-PZ sa uloškom 964VDE8B Unior
cena: 9.053,00 din
 detaljnije
Nosač-motalica sa crevom i dodacima 1/2" 20m Gardena
akcija
Akumulatorska brusilica ugaona VLN 4320 (1BSC) Fuse Villager
11.490,00 din
akcija
REMS 185X02 Krokodil 125 Basic-Pack rezač kanala u zidovima + 2 rezna diska
134.760,00 din
Bosch GDS 18V-1000 Professional akumulatorski udarni odvrtač (Solo)
Bosch GDS 18V-1000 Professional akumulatorski udarni odvrtač (Solo) - proizvod na akciji cena: 50.166,00 din
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 6.140,00 din
Makita šiljato dleto SDS+ 250mm P-25068
Makita šiljato dleto SDS+ 250mm P-25068 - proizvod na akciji cena: 1.026,00 din
Bosch akumulatorska vibraciona bušilica GSR 18V-150 C + 3x ProCore 18V 8.0 Ah + GAL 1880 CV + L-BOXX, 0615A5002T
Bosch akumulatorska vibraciona bušilica GSR 18V-150 C + 3x ProCore 18V 8.0 Ah + GAL 1880 CV + L-BOXX, 0615A5002T - proizvod na akciji cena: 87.328,00 din
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
FIELDMANN FZP 6005-E električna teleskopska lančana testera
FIELDMANN FZP 6005-E električna teleskopska lančana testera - proizvod na akciji cena: 10.656,00 din
Električno rende 1806B MAKITA
Električno rende 1806B MAKITA - proizvod na akciji cena: 69.990,00 din
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS - proizvod na akciji cena: 7.560,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP62 1100W Inox Raider
Potapajuća pumpa RD-WP62 1100W Inox Raider - proizvod na akciji cena: 10.899,00 din