  • Potapajuća pumpa za prljavu vodu ZI-DWP900 Zipper
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 godine
   Zipper
Proizvođač: Zipper
Šifra proizvoda: ZI-DWP900
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon/Frekv 230 V ~ 50 Hz
  • Nominalna snaga 900 W Maks. kapacitet pumpanja 14 m3/h
  • Maksimalna visina 9 m
  • Maksimalna dubina 8 m
  • Maks. veličina čestica 35 mm
  • Prečnik cevi 1" 1- 1/2"
  • Maks temperat vode 35°C
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %