  • Punjač akumulatora 12V 4-190Ah 1498CB/120 Beta
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Beta tools
Proizvođač: Beta tools
Šifra proizvoda: 1498CB/120
Opis i namena proizvoda
  • Elektronski punjač baterija
  • Pogodan je za sve vrste baterija: Vet , MF , Hemijsko , AGM, Gel
  • Punjenje i holding funkcija
  • Praćenje akumulatora
  • Prva faza punjenja " I " , konstantna struja , dok se dostigne napon u akumulatoru
  • Drugo punjenje faza " U0 ", stabilizovan napon, dok struja opada i dostiže niske vrednosti
  • Treća faza punjenja " U ", niski konstantni napon
spacer Karakteristike proizvoda
  • Zaštita od odrnutog polariteta sa LED indikatorom
  • Akumulatorska i naponska zaštita
  • Stepeni zaštite : IP 65 (1498 / 30-1498 / 80) i IP 41 ( 1498/120 )
  • Napon 230 V
  • Snaga 110 W
  • Izlazni napon 12 V
  • Struja punjenja 6,5 - 1 Amp
  • Kapacitet 4 - 190 Ah
  • Dimenzije 220 x 98 x 55 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Poliesterski konopac 8mm 200m Beorol
Poliesterski konopac 8mm 200m BeorolUniverzalni sintetički konopac.Izrađen od kvalitetnog poliestera, otporan na atmosferske uticaje i sunčevu svet ...
cena: 72,00 din
 detaljnije
Brzopotezni rezač cevi 110-160mm Model 156-P Ridgid
cena: 29.431,00 din
 detaljnije
Makaze za živu ogradu HS-CP Wolf Garten
akcija
Dvostrano tocilo GBG 60-20 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 60-20  Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 36.853,00 din
28.650,00 din
akcija
Gardena makaze za grane EASYCUT 500
Gardena makaze za grane EASYCUT 500 - proizvod na akciji cena: 6.446,00 din
5.454,00 din
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 331,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din
Aku bušilica odvijač IXES C-DD45-X Scheppach
Aku bušilica odvijač IXES C-DD45-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W - proizvod na akciji cena: 8.934,00 din