  • RYOBI RSDS800-KC Električna čekić-bušilica SDS+ 800W
Unesite Vaš E-mail:
cena: 21.754,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 5,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RSDS800-KC
Opis i namena proizvoda
  • Električna čekić-bušilica SDS+, RYOBI RSDS800-KS (sa dodatkom – stezna glava bez ključa 13 mm) ima pneumatski udarni mehanizam koji joj obezbeđuje energije udara do 2,95J (EPTA) .
  • Idealna je za bušenje u kamenu i betonu. Motor od 800 W obezbeđuje 0-1.450 obrtaja u minuti i 0-5.000 udaraca u minuti – najbolje performanse u klasi za bušenje u beton promera do fi-28 mm.
  • Kompaktan i lagan L-oblik omogućava pristup blizu radnog prostora i nudi bolju ravnotežu.
  • Četiri režima: udarno bušenje, bušenje, štemovanje dletom i zaključavanje ugla dleta.
  • Ugrađeno LED radno svetlo obezbeđuje kontinuirano osvetljenje radnog prostora.
  • Maksimalni prečnik bušenja: Beton 28mm / Čelik 13mm / Drvo 32mm.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 800 W
  • Napon 230V
  • Tip stezne glave SDS Plus
  • Udarna energija 2.95 J
  • Maksimalan broj udaraca 0-5000 (u/min)
  • Maksimalni broj obrtaja 0-1450 (ob/min)
  • Težina 3.4 kg
  • Težina pakovanja 5,4 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Insize INSIZE Multimetar digitalni 9219-KV220
cena: 10.103,00 din
 detaljnije
Alat za reparaciju navoja M5-M12 Beta
 detaljnije
Štapna lemilica 60W KS-60 GOOT
Štapna lemilica 60W KS-60 GOOT
Štapna lemilica 60W KS-60R GOOT ...
akcija
Akumulatorski duvač GBL 18V-120 Professional Bosch
Akumulatorski duvač GBL 18V-120 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 12.549,00 din
9.230,00 din
akcija
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 241,00 din
190,00 din
FIELDMANN FDBK 201301-E Elektro pneumatski čekić-štemarica
FIELDMANN FDBK 201301-E Elektro pneumatski čekić-štemarica - proizvod na akciji cena: 13.534,00 din
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 2.989,00 din
Ugaonik 25 x 4 cm 353 Kapro
Ugaonik 25 x 4 cm 353 Kapro - proizvod na akciji cena: 1.992,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S Mini REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S Mini REMS - proizvod na akciji cena: 9.051,00 din
Stanley laserski daljinomer 25m STHT1-77354
Stanley laserski daljinomer 25m STHT1-77354 - proizvod na akciji cena: 11.765,00 din
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica - proizvod na akciji cena: 8.308,00 din
Akumulatorska ručna kružna testera DHS660Z Makita
Akumulatorska ručna kružna testera DHS660Z Makita - proizvod na akciji cena: 42.490,00 din
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita - proizvod na akciji cena: 924,00 din
Knipex komplet izolovanog alata u koferu 26 delova 98 99 12
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.259,00 din
Proxxon WP/A akumulatorska ugaona polirka 10.8V – set sa baterijom i dodatnom opremom
Proxxon WP/A akumulatorska ugaona polirka 10.8V – set sa baterijom i dodatnom opremom - proizvod na akciji cena: 30.708,00 din
Rezač cevi 10-40 RAS P Rems
Rezač cevi 10-40 RAS P Rems - proizvod na akciji cena: 24.995,00 din
Hikoki 18V akumulatorska bušilica - odvrtač sa motorom bez četkica DS18DC-WHZ Hitachi
Hikoki 18V akumulatorska bušilica - odvrtač sa motorom bez četkica DS18DC-WHZ Hitachi - proizvod na akciji cena: 59.388,00 din
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta - proizvod na akciji cena: 116.160,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi - proizvod na akciji cena: 48.540,00 din
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
Struna za trimer okrugla nit 3.0 mm 276m Villager
Struna za trimer okrugla nit 3.0 mm 276m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din