  • Vibraciona bušilica u koferu 850W BEH850KA32 Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BEH850KA32
Opis i namena proizvoda
  • Vibraciona bušilica 850W BEH850K Black&Decker
  • Zaključavanje vratila za jednostavnu zamenu bita i maksimalno prijanjanje dodatne opreme
  • Promenljiva brzina nudi veću kontrolu i neophodna je za uvrtanje vijaka
  • Sekundarna ručka za dodatnu kontrolu
  • Funkcija čekića pogodna za bušenje u zidu
  • Dugme za zaključavanje za neprekidni rad
  • Kompaktan i lagan za veću udobnost i kontrolu u upotrebi
spacer Karakteristike proizvoda
  • Set pribora
  • Dodatna drška
  • Kofer
spacer Obim isporuke
  • Nominalna primljena snaga 850 W
  • Stezna glava  13 mm
  • Broj obrtaja u praznom hodu 3.100 min-1
  • Broj udaraca 54.400 min-1
  • Težina alata 1,9 kg
  • Maks. prečnik bušenja betona  16 mm
  • Maks. prečnik bušenja čelika 13 mm
  • Maks. prečnik bušenja drveta 32 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Radna ploča za "Radnu stonogu" FESTA 3x2
cena: 6.097,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDS plus 12x210mm WOMAX
Dimenzija 12x210 mm SDS-plus ...
cena: 258,00 din
 detaljnije
Aku. kosilica za travu Energy+bez četkica, 36 V – NEO TOOLS 04-640
akcija
Burgija za drvo ravna 19x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 19x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
192,00 din
akcija
Hikoki Električni mešač UM16VST Hitachi
Hikoki Električni mešač UM16VST Hitachi - proizvod na akciji cena: 26.844,00 din
25.523,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 44 21 J41
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 44 21 J41 - proizvod na akciji cena: 4.954,00 din
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium - proizvod na akciji cena: 22.983,00 din
HIKOKI ugaona brusilica 1400W 125mm G13SB4-YGZ
HIKOKI ugaona brusilica 1400W 125mm G13SB4-YGZ - proizvod na akciji cena: 15.720,00 din
Kapro set - laserski nivelator zeleni 872G + laserski daljinomer K872G363
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W - proizvod na akciji cena: 30.490,00 din
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200 - proizvod na akciji cena: 8.968,00 din
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC - proizvod na akciji cena: 12.105,00 din
Bosch starter set 1 x akumulator PBA 18V 2,5 Ah + punjač AL 18V-20, 1600A02625
Bosch starter set 1 x akumulator PBA 18V 2,5 Ah + punjač AL 18V-20, 1600A02625 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000 - proizvod na akciji cena: 43.406,00 din
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
Elektropneumatski čekić SDS-Max 1050W D25810K DeWalt
Elektropneumatski čekić SDS-Max 1050W D25810K DeWalt - proizvod na akciji cena: 83.740,00 din
Set nasadnih ključeva 3/8” 32 dela 913E/C33 Beta
Set nasadnih ključeva 3/8” 32 dela 913E/C33 Beta - proizvod na akciji cena: 15.300,00 din
Makaze za grane 60cm 6011 Falket
Makaze za grane 60cm 6011 Falket - proizvod na akciji cena: 10.080,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Burgija za drvo ravna 17x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 17x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Glodalica za drvo POF 1200 AE BOSCH
Glodalica za drvo POF 1200 AE BOSCH - proizvod na akciji cena: 17.069,00 din
Makaze voćarske TW 3152 205mm Japan steel WINLAND
Makaze voćarske TW 3152 205mm Japan steel WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.298,00 din
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A01 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.869,00 din