Šifra proizvoda: RLT1825M15S
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RLT1825M15S akumulatorski trimer za travu iz 18V ONE+™ serije predstavlja savršeno rešenje za održavanje travnjaka i ivica dvorišta. Uz pouzdanu Li-Ion bateriju kapaciteta 1,5 Ah i punjač od 1,5A, ovaj trimer omogućava efikasno i praktično podrezivanje trave. Dizajniran za udobnost i lakoću korišćenja, dolazi sa funkcijom EasyEdge™, koja omogućava brzo prebacivanje između podrezivanja trave i ivica. Širina sečenja od 25 cm čini ovaj alat idealnim za manje i srednje površine.
  • Širina reza: 250 mm, za brzo i precizno podrezivanje trave i održavanje urednog izgleda travnjaka.
  • Funkcionalnost EasyEdge™: Omogućava jednostavno prebacivanje između režima podrezivanja i ivica.
  • Poboljšana ergonomija: Dizajn sa dve ručke za udobnost i lakše rukovanje tokom rada.
  • Izdržljivost: Metalni okvir obezbeđuje dug vek trajanja i otpornost na habanje.
  • Jednostavno održavanje: Lagan i kompaktan dizajn olakšava skladištenje i upotrebu.
  • Efikasnost: Brzo punjenje baterije i optimalna širina reza za brzo završavanje posla.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Proizvođač: RYOBI
  • Voltaža: 18 V
  • Kompatibilan: 18V ONE+™
  • Širina reza: 250 mm
  • Prečnik niti: 1,65 mm
  • Težina pakovanja: 3,4 kg
spacer Obim isporuke
  • Baterija 1.5Ah
  • Punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Felo set udarnih šrafcigera sa drvenom drškom SL/PH/PZ 7 kom
cena: 6.962,00 din
 detaljnije
Kese od flizelina 25/35lit 5kom Metabo
cena: 3.120,00 din
 detaljnije
Mistrija gipsarska 100mm BIHUI BTSHP4
Gipsarska mistrija BIHUI BTSHP4 dužine 100mm napravljena je od ugljeničnog čelika visoke čvrstoće. Soft Grip ručka od TPR-a. ...
akcija
Gardena rukavice za ruže M
Gardena rukavice za ruže M - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
3.046,00 din
akcija
DeWalt DCS355N akumulatorski višenamenski alat, 18V – set sa 13 delova pribora
DeWalt DCS355N akumulatorski višenamenski alat, 18V – set sa 13 delova pribora - proizvod na akciji cena: 24.547,00 din
14.990,00 din
Električne makaze za lim JS3201J Makita
Električne makaze za lim JS3201J Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238 - proizvod na akciji cena: 62.178,00 din
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964 - proizvod na akciji cena: 17.668,00 din
Hikoki akumulatorska čekić bušilica 18V DH18DPA-WPZ Hitachi
Hikoki akumulatorska čekić bušilica 18V DH18DPA-WPZ Hitachi - proizvod na akciji cena: 66.132,00 din
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta - proizvod na akciji cena: 92.850,00 din
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W - proizvod na akciji cena: 8.934,00 din
Pneumatska račna-odvijač 3/8" KS TOOLS
Pneumatska račna-odvijač 3/8" KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.160,00 din
Hogert HT7G150 bit set 107 komada – EVA organizator, S2 čelik, šrafcigerski nastavci
DeWalt DCF900P2T Akumulatorski udarni odvrtač, 2x5,0 Ah + Kofer
Klešta obla 22 02 160mm KNIPEX
Klešta obla 22 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.034,00 din