  • Aku udarni odvijač 370Nm 1/2” IXES BC-IW350-X Scheppach + baterija 4Ah+punjač
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 5 + 5 godina uz registraciju Servis
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Scheppach alati
Proizvođač: Scheppach alati
Šifra proizvoda: 5909246900+
Opis i namena proizvoda
  • Scheppach akumulatorski udarni odvijač BC-IW350-X – Efikasnost i snaga u jednom uređaju
  • Sa izborom od dva nivoa obrtnog momenta (180 Nm i 350 Nm), uređaj omogućava lako prilagođavanje različitim zahtevima. Uz maksimalni obrtni moment od 370 Nm, savršeno se nosi i sa najtežim zadacima, poput otpuštanja zaglavljenih vijaka ili pričvršćivanja velikih šrafova.
  • BC-IW350-X je deo Scheppach IXES 20V serije, što znači da je kompatibilan sa svim baterijama i punjačima iz ovog sistema. Ovo vam omogućava maksimalnu fleksibilnost i uštedu pri korišćenju više alata iz iste serije.
  • 1/2” prihvat sa frikcionim prstenom za sigurno prijanjanje i jednostavnu zamenu dodataka.
  • Visoka brzina udara od 3600 u/min za brzo i efikasno obavljanje čak i složenih zadataka.
  • Funkcija rotacije u oba smera (levo i desno), prilagodljiva za različite aplikacije.
  • Kopča za kaiš, idealna za rad na visinama, kao što su ljestve.
  • Ergonomski dizajn i meka ručka pružaju maksimalnu udobnost tokom dugotrajnog korišćenja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip baterije Li-Ion
  • Napon baterije 20 V IXES
  • Broj udaraca i snaga udarca 3600 u/min
  • Broj brzina 2
  • Broj obrtaja u 1. brzini (bez opterećenja) 0- 1800 o/min
  • Broj obrtaja u 2. brzini (bez opterećenja) 0- 2800 o/min
  • Prihvat  1/2"
  • Obrtni moment 180 / 350 Nm
  • Dimenzoje 200x150x73 mm
  • Težina 1.7 kg (bez baterije)
spacer Obim isporuke
  • baterija 4Ah
  • Punjač
  • Set nasadnih udranih ključeva 17, 19, 21 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Felo set alata XS-Strongbox XS 23 sa mini čegrtaljkom 23 kom
cena: 6.962,00 din
 detaljnije
Adapter nasadni sa zglobom 1/2″ CrMo HT4R328 Hogert
cena: 1.506,00 din
 detaljnije
Einhell TP-CD 18/60 Li BL Solo Akumulatorska bušilica
akcija
Stega Spring 0-75mm IRWIN
Stega Spring 0-75mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 960,00 din
488,00 din
akcija
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN - proizvod na akciji cena: 84,00 din
60,00 din
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V - proizvod na akciji cena: 25.057,00 din
HIKOKI WR36DH-W2Z 36V 1/2“ Brushless MultiVolt udarni zavrtač Solo
HIKOKI WR36DH-W2Z 36V 1/2“ Brushless MultiVolt udarni zavrtač Solo - proizvod na akciji cena: 40.392,00 din
Spojnica pneumatska 1/4" sa navojem muška/muška Womax
Spojnica pneumatska 1/4" sa navojem muška/muška Womax - proizvod na akciji cena: 169,00 din
Laserski obeleživač linija K893 Kapro
Laserski obeleživač linija K893 Kapro - proizvod na akciji cena: 3.336,00 din
GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S
GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS - proizvod na akciji cena: 9.028,00 din
Senco DURASPIN DS722-18V akumulatorski šauber za vijke 2x3.0Ah, 25-75mm
Proxxon ubodna testera STS/E
Proxxon ubodna testera STS/E - proizvod na akciji cena: 16.032,00 din
Kompresor za vazduh 24L AGM
Kompresor za vazduh 24L AGM - proizvod na akciji cena: 19.109,00 din
DeWalt DCL510N XR akumulatorska lampa 12V
DeWalt DCL510N XR akumulatorska lampa 12V - proizvod na akciji cena: 9.649,00 din
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V - proizvod na akciji cena: 3.251,00 din
Knipex 40 04 180 EAN Univerzalna grip klešta pocinkovana 180 mm
Knipex 40 04 180 EAN Univerzalna grip klešta pocinkovana 180 mm - proizvod na akciji cena: 4.035,00 din
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.024,00 din
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E - proizvod na akciji cena: 18.468,00 din
DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530
DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530 - proizvod na akciji cena: 20.568,00 din