  • Bahco dijamantska ploča 230 x 2.5 x 22.23mm 3916-230-10L-RC
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 3916-230-10L-RC
Opis i namena proizvoda
  • Dijamantski disk za univerzalnu upotrebu u teškim uslovima
  • 10 mm laserski zavareni dijamantski segmenti za duži vek proizvoda u najzahtevnijim materijalima
  • U skladu sa EN13236
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik 230 mm / 22.3 mm
  • Debljina 2.5 mm
  • Težina 587 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusni kamen pink 150x20/20 K46 98A46K9 Tyrolit
cena: 1.890,00 din
 detaljnije
Kruna za bušenje 82 x 55mm, M16 Metabo
Kruna za bušenje 82 x 55mm, M16 MetaboOptimizovani sa većim karbidnim zubima za duži životni vekVisoke performanse zahvaljujući stabilnom ...
cena: 23.207,00 din
 detaljnije
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320 - proizvod na akciji
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320
akcija
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus bez četkica 950W D25333K DeWalt
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus bez četkica 950W D25333K DeWalt - proizvod na akciji cena: 62.952,00 din
42.700,00 din
akcija
Klešta sečice kose ojačane 74 02 160 KNIPEX
Klešta sečice kose ojačane 74 02 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.727,00 din
Makita Ugaona brusilica 125mm GA5092X0 1900W
Makita Ugaona brusilica 125mm GA5092X0 1900W - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm - proizvod na akciji cena: 9.583,00 din