  • Elektro-pneumatska bušilica SDS+ DH24PG-NA Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: DH24PG-NA
Opis i namena proizvoda
  • SDS-plus
  • 2 načina rada - buššenje, udarno buššenje
  • Vrlo kompaktna i lagana
  • Broj okretaja u praznom hodu: 0 - 1,050/min.
  • Lagana izmena alata
  • Veliki prekidač za izmenu načina rada postavljen sa strane radi lakšeg korišćenja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max prečnik bušenja u beton 24 mm
  • Max prečnik bušenja u beton s krunom 90 mm
  • Prečnik bušenja u čelik 13 mm
  • Prečnik bušenja u drvo 32 mm
  • Nazivna snaga 730 W
  • Broj obrtaja u praznom hodu 0-1.050/min
  • Broj udaraca pri punom opterećenju 0-3.950/min
  • Energija udarca 2,7 J
  • Težina 2,7 kg
spacer Obim isporuke
  • bočna ručka
  • graničnik dubine
  • kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusilica-žirafa za zidove TC-DW 225 Einhell
cena: 20.886,00 din
 detaljnije
Zaštitne naočare LIGHT transparentne Beorol
cena: 384,00 din
 detaljnije
Ključ nasadni dugi, prihvat 3/8" 238/1L6p 11mm UNIOR
Ključ nasadni dugi, prihvat 3/8" 238/1L6p 11mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromiran (EN12540)polirankovan, u potpunosti poboljšan i oja ...
akcija
Wiha 44965 set alata u koferu Basic set L, 40 delova
Wiha 44965 set alata u koferu Basic set L, 40 delova - proizvod na akciji cena: 60.269,00 din
41.560,00 din
akcija
REMS 561003 univerzalni list testere 200-1,8/2,5 mm set 5 komada
9.260,00 din
Rezač kanala u zidovima 1400W SG1251 MAKITA
Rezač kanala u zidovima 1400W SG1251 MAKITA - proizvod na akciji cena: 68.290,00 din
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE (1BCB) Villager
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE (1BCB) Villager - proizvod na akciji cena: 8.925,00 din
Profesionalne voćarske makaze 8099 Falket
Profesionalne voćarske makaze 8099 Falket - proizvod na akciji cena: 8.136,00 din
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin - proizvod na akciji cena: 298,00 din
FIELDMANN FZZ 2001 Aluminijumska platforma za rad
FIELDMANN FZZ 2001 Aluminijumska platforma za rad - proizvod na akciji cena: 8.203,00 din
Wera Kraftform Kompakt 900 udarni odvijač sa bitovima, 19 delova
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.495,00 din
Rezač cevi 3-30mm Cu BETA
Rezač cevi 3-30mm Cu BETA - proizvod na akciji cena: 5.100,00 din
Set okastih ključeva Torx 8-19 mm 6 kom KS TOOLS
Set okastih ključeva Torx 8-19 mm 6 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 17.640,00 din
Klešta sečice kose INOX 78 23 125 KNIPEX
Klešta sečice kose INOX 78 23 125 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.190,00 din
DeWALT ubodna testera 650W DWE349
DeWALT ubodna testera 650W DWE349 - proizvod na akciji cena: 21.392,00 din
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Klešta pljosnata VDE L150 165mm KS TOOLS
Klešta pljosnata VDE L150 165mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.316,00 din
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Cepač za drva traktorski pogon LS10000/1300-PTO (10 Tona) GARDENmaster
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.686,00 din
Hikoki Tračna brusilica SB8V2 76x533mm Hitachi
Hikoki Tračna brusilica SB8V2 76x533mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.440,00 din
Klešta špicasta prava 200 mm 26 15 200 KNIPEX
Klešta špicasta prava 200 mm 26 15 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.098,00 din