  • GUDE automatski punjač akumulatora GAB 12V-15A-BOOST
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   GUDE
Proizvođač: GUDE
Šifra proizvoda: GD 85143
Opis i namena proizvoda
  • Automatski punjač baterija GAB 12V-15A-BOOST GUDE
  • Gude punjač baterija GAB 12V-15A-BOOST je inteligentni punjač baterija koji je kontrolisan mikroprocesorom za sve uobičajene tipove baterija u vozilima. Rad punjača je jednostavan i automatski se prilagođava naponu baterije vozila od 12V. Osnovna karakteristika punjača baterija je njegovo nežno punjenje, tako da se maksimalnom snagom postiže najduži mogući vek trajanja baterije. Takođe ima niz karakteristika tehničke zaštite i održavanja, kao što su automatsko punjenje i zaštita od kratkog spoja. Funkcija protočnog punjenja omogućava nežno punjenje baterija koje se napajaju sezonski kako bi ih zaštitile od prekomernog pražnjenja tokom dužeg vremenskog perioda. Zahvaljujući potpuno izolovanim terminalima baterije, punjač se može lako i bezbedno povezati. LED displej na prvi pogled pokazuje u kom je stanju napunjenosti baterija i u kom režimu se puni. Gude Battarielader ima funkciju BOOST za kratko punjenje baterije (300s) sa 15A.
  • Jednostavna za upotrebu inverterska tehnologija
  • 6-stepeni proces punjenja koji štedi bateriju
  • Za sve uobičajene tipove baterija od 12 V
  • BOOST funkcija 15A-300 sekundi
  • Funkcija brzog punjenja kao brzi početak
  • Direktno punjenje baterije spojene u vozilu
  • Automatsko isključivanje punjenja
  • Zaštita od obrnutog polariteta i zaštita od kratkog spoja
  • Izolovana klešta
  • Kontrola temperature tokom punjenja
  • 12V upaljač za cigarete
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nazivni napon: 230 V
  • Frekvencija: 50 Hz
  • Izlazni napon: 12 V
  • Nazivna snaga: 320 W
  • Efektivna struja punjenja: 2/6/10/15 A
  • Kapacitet baterije: 2-400 Ah
  • Dužina: 218 mm
  • Širina: 147 mm
  • Visina: 222 mm
  • Dimenzija pakovanja (D:V:Š): 230 x 230 x 155 mm
  • Neto težina: 1,5 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ okasti 180/1 20 x 22mm UNIOR
Ključ okasti 180/1 20 x 22mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromirani (EN12540)polirani vrhoviobuhvatni deo sa LIFE profilomizrađen prema standardu I ...
cena: 1.482,00 din
 detaljnije
Odvodno crevo za potapajuće pumpe 10 m NEO TOOLS 15-846
cena: 1.564,00 din
 detaljnije
Akumulatorska duvalica DUB186Z Makita
akcija
Proxxon Stalak za bušilicu MB 200
Proxxon Stalak za bušilicu MB 200 - proizvod na akciji cena: 15.588,00 din
14.489,00 din
akcija
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 4.992,00 din
4.446,00 din
Električna glodalica GOF 130 Bosch
Električna glodalica GOF 130 Bosch - proizvod na akciji cena: 21.930,00 din
Teleskop-magnet sa svetlom WOMAX
Teleskop-magnet sa svetlom WOMAX - proizvod na akciji cena: 668,00 din
Fen za vreli vazduh u koferu sa priborom KX2001K Black & Decker
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta - proizvod na akciji cena: 140.250,00 din
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu - proizvod na akciji cena: 342,00 din
Gardena berač bobičastog voća
Gardena berač bobičastog voća - proizvod na akciji cena: 3.466,00 din
Zaštitne naočare sa otvorima za vazduh profesional BEOROL
Zaštitne naočare sa otvorima za vazduh profesional BEOROL - proizvod na akciji cena: 450,00 din
Električna kosačica 1050 AGM
Električna kosačica 1050 AGM - proizvod na akciji cena: 10.500,00 din
Wiha 45289 Set alata za ugradnju zidnih kutija, 23-delni
Wiha 45289 Set alata za ugradnju zidnih kutija, 23-delni - proizvod na akciji cena: 57.090,00 din
DeWalt DCL077 akumulatorski LED Reflektor XR, Solo
DeWalt DCL077 akumulatorski LED Reflektor XR, Solo - proizvod na akciji cena: 21.992,00 din
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita - proizvod na akciji cena: 22.990,00 din
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.169,00 din
Klešta kombinovana 160 mm 1000V 01 06 160 KNIPEX
Klešta kombinovana 160 mm 1000V 01 06 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.502,00 din
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“ - proizvod na akciji cena: 11.112,00 din