  • Hikoki G18DSL2-WUZ akumulatorska ugaona brusilica 18V (2x5,0Ah + punjač + kofer) Ø125 mm
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hG18DSL2-WUZ
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki G18DSL2-WUZ akumulatorska ugaona brusilica je profesionalni alat koji kombinuje snagu, pouzdanost i mobilnost. Radi na snažnoj 18V Li-ion bateriji, a u kompletu dolazi sa 2 baterije od 5,0 Ah i brzim punjačem, što omogućava nesmetan rad bez prekida.
  • Za maksimalnu bezbednost i dug vek trajanja, brusilica poseduje sistem zaštite od preopterećenja, dok zaključavanje vretena omogućava jednostavnu i brzu zamenu ploče. Sa prečnikom diska od 125 mm i standardnim navojem M14 x 2, kompatibilna je sa širokim spektrom pribora.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon baterije: 18 V Li-ion
  • Kapacitet baterije: 5,0 Ah (2 komada u setu)
  • Prečnik ploče: Ø125 mm
  • Broj obrtaja: 9.000 /min
  • Navoj vretena: M14 x 2
  • Sistem zaštite: zaštita od preopterećenja
  • Ergonomski dizajn sa Soft Touch drškom
  • Funkcija zaključavanja vretena za brzu zamenu ploče
spacer Obim isporuke
  • Hikoki G18DSL2-WUZ akumulatorska ugaona brusilica
  • 2 x Li-ion baterija 18V, 5,0 Ah
  • Brzi punjač UC18YFSL
  • HITBOX transportni kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %